Autor Zpráva
majak108
Profil
Ahoj,

mám problém s vlastnosti z.index v IE.
Prosím o radu. Už jsem vyzkoušel snad všechny rady, co jsem zde našel a nic nefunguje.

Potřebuju zobrazit šipky pro posun obrázků. Všude krom IE to funguje?
Máte někdo nějakou radu v rukávu?

http://www.simplicityandspace.cz/flexicat/product-FSB056111.php

Kuba
Kalby
Profil
Podle me Z-index pouzivas i tam kde neni vubec treba, zrusil bych ho u vpane i u toho seznamu a ty tlacitka bych nastyloval pomoci absolutniho pozicovani a dal je az pod ten seznam, popr. nastavil z-index jim

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
majak108
Profil
Kalby:
Podle me Z-index pouzivas i tam kde neni vubec treba
No to je výsledek zkoušení, zda to nevyřeší problém. Nemyslím si, že by přemíra z-indexu vadila.

tlacitka bych nastyloval pomoci absolutniho pozicovani a dal je az pod ten seznam, popr. nastavil z-index jim
To nepomáhá. Myslím, že je tam problém, že používám position:absolute v kombinaci se z-indexem.

BTW: z-index u prvku .item, ul nastavuje script js/jcarousellite.js, který realizuje posun.

Kuba
Kalby
Profil
Já se mu snažím ve většině případů vyhnout, uý jenom proto, že si ho IE interpretuje jak chce. Zkusil bych jeste buttony nastylovat jako position:relative , dát jim float left a right, a zvýšit z-index klidne na 1000, nebo je zkusit obalit do divů.

BTW, podivej se na ty stránky v IE6, je to nepoužitelný

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0