Autor Zpráva
Hugísek
Profil *
Zdravím, předem bych poprosil o nehodnocení stránky jako takové, nebo např. kódu, kterej může bejt někde prasácky napsanej. ja jsem rád že jsem vůbec dal něco takového dohromady :D a všechno jede jen na zkouškách..;)

Takže ten problém...
V tabulkách na hlavní stránce (teď např. tabulka která má název ,,Název hry'') bych měl mít další tři divy.. ale to tak, aby dva byly pod sebou a třetí vedle nich(tak aby zaplňoval celý modrý sloupec).

Opravdu fakt nevim jak na to :/
Předem díky ;)
panther
Profil
Hugísek:
ale to tak, aby dva byly pod sebou a třetí vedle nich
levé dva dej do společného bloku, který bude mít float: left, stejně jako ten třetí, co bude vpravo.

tak aby zaplňoval celý modrý sloupec
stejně dlouhé sloupce se dělají jen opticky obrázkem na pozadí.

Podle první věty bych tipoval, že jsi nám chtěl přidat ještě odkaz na živou ukázku webu. Pokud ti to, co jsem napsal, nestačí, o odkaz tě poprosím. Zároveň na hodnocení webů/kódů tu máme vlastní sekci, tady nikdo nic hodnotit nebude.
Hugísek
Profil *
Jeee promin ja sem vul :) tady je ten web : http://hafoher.ic.cz/index.html
panther
Profil
Hugísek:
nikde tam ani nevidím ty tři inkriminované elementy, o kterých se zde bavíme. Stále ale platí to, co jsem napsal v [#2]. Zkus si s tím pohrát.
Hugísek
Profil *
je to ta první tabulka s názvem : Název hry, ty políčka pod tim, tak to je pozadí jedné tabulky, pod ní je další a ta třetí, která má bejt vedle nich na modrym je zalezlá dole :/

Ale zkusim to podle toho bloku, díky!:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0