Autor Zpráva
Novák
Profil *
Dobrý den,
dělám stránku kde mám asi 17 tlačítek, který mají každý svůj obrázek vytvoření ve Photoshopu, protože tam používám vytažení písma. A potřebuji, aby aktuálním odkazu tam byl prostý text. V hodnotě $_GET['str'] je aktuální stránka. Já to dělám způsobem, že přes switch pak vypisuju jakoby styl. Tento způsob funguje ale jsem si jistý, že to je není zrovna ten spravný způsob. Zde předkládám příkladlad:

      switch ($str) {
      case 'karlinky':$id2="id=\"id2\"";$id3="id=\"id3\"";$id4="id=\"id4\"";$id5="id=\"id5\"";$id6="id=\"id6\"";$id7="id=\"id7\"";;$id8="id=\"id8\"";;$id9="id=\"id9\"";$id10="id=\"id10\"";$id11="id=\"id11\"";$id12="id=\"id12\"";$id13="id=\"id13\"";$id14="id=\"id14\"";;$id16="id=\"id16\"";$id15="id=\"id15\"";$id17="id=\"id17\"";break;

a potom mám v cssku
a v html

echo   "<li $id1> <a href='index.php?str=karlinky' >Karlinky <span class='datum'>8.10.</span></a></li>";


#id1 {background:none;}
#id1 a{background:url('images/karlinky.jpg') no-repeat;margin-left:0;font-size:0px;color:#DA2826;padding-left:100px;}
#id1 a:hover{background:url('images/button.jpg') no-repeat;font-size:16;;color:black;padding-top:3px;margin-bottom:-5px;padding-left:7px;_margin-bottom:0;;}

pod tím první casem mám potom dalších 16 stejných typů a v každým chybí to id toho ==prikazu
a následně používám přes odkaz toto:
echo   "<li $id1> <a href='index.php?str=karlinky' >Karlinky <span class='datum'>8.10.</span></a></li>";


Jestli někod víte o nějakém lepším způsobu budu rád. Děkuji za odpověď
tonda13
Profil
Novák:
A ty potřebuješ do odkazu aktuální stránky vepsat text?

Pokud jsem to dobře pochopil, toto by mělo fungovat:
<a href="index.php?str=stranka1"><?php if($_GET['str'] == 'stranka1'){ echo("Text co chci vypsat"); } ?></a>
<a href="index.php?str=stranka2"><?php if($_GET['str'] == 'stranka2'){ echo("Text co chci vypsat"); } ?></a>

Pokud bude zobrazena stránka č.1 vepíše se text pouze do prvního odkazu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0