Autor Zpráva
genaro
Profil *
Zdravím , mám tady problém a už si s tím nevím rady:
mám rozbalovací menu které mě jede všude normálně jen v ie-čku a v souborech s příponou .php nefunguje, php moc nedělám ale nevidím důvod proč by se to mělo bít s css menu.
- další věc je že v ie musím mít nastavenou barvu pozadí pro #nav li ul aby se v něm dalo jezdit myší v ie, tj. jezdit i mimo samotné odkazy, když tam barva není tak je problém najet na rozbalené menu protože musím přejet přez "hluché místo" a menu se mě schová. To ale není tak podstatné jako to aby to vůbec fungovalo.

Pokud s tím máte někdo skušenosti a poradíte tak budu velmi vděčen.
odkaz: http://shq.cz/about.php
díky
genaro
Profil *
takze problem se paradoxne vyresil tim ze jsem ho sem daval, protoze jsem zrusil externi styl a css dal primo do souboru coz mi pricinu prilis neobjasnilo nicmene to alespon funguje. (proc to nefungovalo by me stejne zajimalo.)

Problem s pozadim ovsem trva.
Keeehi
Profil
genaro:
Ten první problém byl nejspíše způsoben keší prohlížeče. Měl načtenou starou verzi css a pro zrychlení načtení stránky nestahoval soubor znovu ale použil ten už dříve stáhnutý.
genaro
Profil *
to si nemyslím...f5 jsem dával minimálně 5x...ještě by mě zajímala ta průhlednost u css rozbalovacího menu v ie..jde to vůbec? máte s tím někdo skušenosti?
margin
Profil *
genaro:
jsem zrusil externi styl a css dal primo do souboru coz mi pricinu prilis neobjasnilo nicmene to alespon funguje. (proc to nefungovalo by me stejne zajimalo.)
Chybná cesta k souboru hover.htc, na rozdíl od běžných zvyklostí má být relativní k HTML souboru (stránce).

Zkus, bez záruky, nezkoušel jsem přidat do CSS toto:
#nav * {background: none !important;}

Pokud to zabere, vyhni se použití important a zkus najít v menu problémový element a odstranit mu pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0