Autor Zpráva
Darker
Profil
jmareda.sweb.cz : v menu jsou u nadpisů mínuska na srolování. Opera je, nevím proč hází na další řádek.
CSS:
.showNhider     {float:right;
                 padding-left:5px;
                 display:inline;
                 cursor: url(http://jmareda.sweb.cz/ikony/cursors/brown/hand.cur), pointer;
                 font-weight:bold;
                 }

HTML:
<tr><td><u>JS</u><span class=showNhider onclick="switchit(this);">-</span></td></tr>
panther
Profil
Darker:
#thispagemenu u {float: left}
joe
Profil
Asi by to tak být nemělo, poprvé co vidím, že něco Opera vykresluje jinak. Ale takhle, jak to máš bych to nedělal. Spíš takt, že uvnitř toho TD budeš mít ten SPAN, který bude mít dísplay: block; padding-right: 5px; a ta ikonka +/- bude na pozadí zarovnaná vpravo a uprostřed. Klikatelný tak bude celý text, nemusíš se trefovat na titěrné značky a nemusíš floatovat.

---

Jinak pokud máš nastaveno floatování, display: inline je k ničemu, element bude vždy jako blokový.
Darker
Profil
joe:
poprvé co vidím, že něco Opera vykresluje jinak.
Se máš.

padding-right: 5px;
To ne. Chci ty pluska mít v jedné rovině.

display: inline je k ničemu
Aspoň jsem to skusil...

panther:
#thispagemenu u {float: left}
To bude ono, dík :)
joe
Profil
Darker:
Se máš.

Mám a spíš dělám věci tak, jak by měly být a jsou na ně lidé zvyklí. Je nelogické dávat rozbalovací ikonky vpravo, když jsou všude vlevo. Je to třeba jako kdybys podtrhnul všechno kromě odkazů; zarovnal text vpravo místo vlevo; apod.

Tou malou oblastí, kterou se to dá rozevřít navíš snižuješ použitelnost.

To bude ono, dík :)
Zkoušel jsi co to udělá, pokud text bude přesahovat jeden řádek?
Darker
Profil
Asi máš pravdu, dal jsem to před text.
Dranel
Profil
joe:
Jinak pokud máš nastaveno floatování, display: inline je k ničemu, element bude vždy jako blokový.
Není k ničemu v případě, že u takového elementu má některý z bočních marginů. Pak tato definice odstraní double margin bug. Tolik pro úplnost.
Railbot
Profil
Dranel:
Zde margin nikde není, nepředváděj se :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0