Autor Zpráva
David123
Profil *
Cau, hele jak mám udělat 0,5px mezeru mezi obrázky? Mozilla Firefox to zvládné přes kaskádky když nastavím "margin: 0,5px" ale ostatní prohližeče ani ťuk.. Jak na to?:) Diky
xmark
Profil
Jak přesně si představuješ půl pixelu širokou mezeru, když obrazovka se skládá ze čtverečků velkých 1x1 pixel?
panther
Profil
David123:
a důvod, proč zrovna půl pixelu? Co s tím má potom dělat monitor, když mu i ten nejmenší bod, který zobrazuje, chceš rozdělit na dva?
ShiraNai7
Profil
1) kdyz uz tak margin: 0.5px (tecka misto carky)
2) pul pixelu margin je volovina, to by teoreticky melo efekt jen pri priblizovanem zobrazeni
David123
Profil *
Aha, už vim v čim to vězí... V podstatě mám vedle sebe 4 malé obráze a na každý mám daný margin o 0.5 px což se zobrazí mezera mezi nimi v mozille jako jeden pixel. Ale ostatni to neudělaji... A zas se mi nechce dávat jen na jednu stranu mezeru a na druhou ne.
panther
Profil
David123:
A zas se mi nechce dávat jen na jednu stranu mezeru a na druhou ne.
důvod?

2 x 0.5px (zleva a zprava) je dohromady 1px mezi obrázky… myslím, že to přesně chceš. A jak toho v CSS docílíš, je celkem jedno (tady jiná možnost než 0 a 1px není).
Bubák
Profil
David123:
Mozilla Firefox to zvládné
IE8 ve standardním vykreslovacím režimu taky. Webkit (Chrome, Safari..), Opera a starší IE počítají jen s celými pixely.

A zas se mi nechce dávat jen na jednu stranu mezeru a na druhou ne.
Ale to je standardní řešení.
David123
Profil *
ok tak diky, otravuju s hlouposti:P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0