Autor Zpráva
Grujorin
Profil
Ahoj,

Už dva roky úspěšně provozujeme metin2encyklopedii (www.metin2encyklopedie.cz/) a stále ji zdokonalujeme a zdokonalujeme...
Problém je ovšem v tom, že ať dělám co mě jen napadne... Ve všech prohlížečích už vypadá encyklopedie krásně, ale v internet exploreru je to nesnesitelná hrůza :(

Jednou se na CSS soubory koukala moje kamarádka, která dělá weby několik let a říkala "je to napsaný úplně špatně".. Jenže já prostě nevím kde je to špatně.. Mohli byste mi prosím poradit, co s tím CSS udělat, aby to internet explorer nezobrazoval jako totální humus ? Předem děkuju za jakýkoliv odpovědi.

Grujorin
jenikkozak
Profil
Pro začátek by pomohlo tabulce s třídou PageBox nedávat šířku 100%, nechat ji, ať se roztáhne, jak může.
Co se týče záhlaví, mělo by pomoci odmazání vlastnosti position u třídy header-box a třídě logo nastavení vlastnosti text-align s hodnotou center.
Grujorin
Profil
Děkuju za radu.

Je mi to sic divný, ale právě jsem před chvílí díky Aionu musel resetnout explorer.exe a najednou (asi to nebylo tím) mi v internet exploreru vypadá encyklopedie téměř krásně a je vidět celá... ale ještě ráno a celé dva roky předtím prostě jen začátek a zbytek tma.. No nyní toho moc se změnama neposoudím... At zije IE 9.0 beta.. Ale i vy vidíte encyklopedii celkem OK ? ...

Aha.. Edit... když tam vrátím toplist.. tak se to zase po... :(

Kam mám prosím umístit ten první řádek z toplistu, aby se tím nešrotoval vzhled ? .. Už po nasazení linku na toplist jsem musel upravit CSS .. ale že to dělá takovou hrůzu mi nedošlo...

Edit2: .. dal jsem toplist pod DOCTYPE .. ale pokud je lepší místo, rád přijmu radu kam s ním :)
Railbot
Profil
Počítadlo toplist stejně jako jiný obsah patří do těla stránky, tedy do <body>.
Grujorin
Profil
Aha, no ona to tam dala majitelka, tak sem myslel, že to tam být tak má... Dobrý, děkuju vám...

Momentálně to vy IE vypadá pořád obludně, protože mi FTP klient FileZilla nechce dovolit uplný soubor index.php .. vždy otevře jen část a pak se zacykluje :( ... Takže musím kontaktovat programátora... Ale jinak v PSPadu a následně IE jsem to okoukal a otestoval a když se dá počítadlo do pryč, ši přesune, tak vypadá encyklopedie pěkně :)

Děkuju vám tedy všem za rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0