Autor Zpráva
Bawls
Profil *
Zdravim, jak vložit nějaké znaménko mezi odkazy? například růžové tečky nebo svislé čáry atp... díky
pavuk
Profil
<a href="bla.html">Odkaz</a> | <a href="bla2.html">Odkaz 2</a> | <a href="bla3.html">Odkaz 3</a><atd...
Lupa
Profil
Ťažko sa mi predstavuje, načo presne myslíš...

EDIT==>> Aha. Ja by som tie lomítka doplnil takto:
&nbsp; | &nbsp;
Bawls
Profil *
no a nešlo by to nějak stylyzovat? Přes css...? Nebo nějak šikovně border-left, než všude cpát nbsp; |... nebo mezi odkazy |
Lupa
Profil
Bawls:
Dá. Ale toto je pre začiatočníka podľa mňa ideálne. Alebo potrebuješ to CSS?
jenikkozak
Profil
Bawls:
no a nešlo by to nějak stylyzovat? Přes css...?
Border-left, padding-left, margin-left. Nebo padding na obou stranách. Jen první položce je nutno nastavit, aby border-left neměla žádný.
Bawls
Profil *
No začátečníka.. Já dělám dost v css, a jde o to že potřebuju nějak dosáhnout toho, že menu bude vypadat nějak takhle "novinky | odkazy | blablabla | asdasdsd" ;) , a chcu to mít hezky vycentrované, barevné a sladěné proto nevím ale jak na to :/ :(
Lupa
Profil
Bawls:
Já dělám dost v css“ - tak by to nebol problém. Odporúčam
panther
Profil
Lupa:
Ale toto je pre začiatočníka podľa mňa ideálne.
proč?

tak by to nebol problém. Odporúčam
super rada. Skoro nad zlato.

Bawls:
lze to třeba backgroundem. V případě, že bys měl odkazy v seznamu, byl by background jediné správné řešení. První nebo poslední položku musíš oddělit nehledě a způsob, který zvolíš.
petr 6
Profil
Bawls:
Svislá čára se dá simulovat "prosvítajícím" pozadím, viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=7&topic=122845

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0