Autor Zpráva
Hologos
Profil
Zdravím,
potřebuji od vás spíše radu, jak byste to řešili vy než jak to udělat.
Naprogramoval jsem si ErrorHandler, který mi chybu v PHP vypíše v takovém boxu. Problém je v tom, že někdy ten box není vidět, protože se chyba může vyhodit někde, kde není dost místa. Proto jsem se rozhodl to vyřešit tak, že to nechám vykreslit s absolutní pozicí. Jenže tu je druhá chyba. Když se objeví třeba 2 E_NOTICE chyby, vypíše se box 2x a překryje se. Proto jsem to řešil původně tak, že jsem si pamatoval, kolik boxů jsem už vykreslil a o tolik jsem další box posunul (margin-top). Jenže nastal další problém.
Každý box může mít různou výšku (od jedné minimální více - podle poštu řádek ve výpisu chyby), a tak se zase někdy překrývají.
Jak z toho ven? Díky za rady.
joe
Profil
Co takhle vypisovat ty chyby do jednoho absolutně pozicovaného boxu?
Hologos
Profil
A jak to zařídím, když se ty chyby mohou vygenerovat nezávisle na sobě? To bych musel bufferovat výstup a to se mi moc nechce.
joe
Profil
Možná bude víc možností, napadají mě tyto tři, jak udělat to, co potřebuješ

1. Vypisovat něco, jakmile dojde k chybě - například div s nějakým id a zároveň očíslovaným 1..N. Po zobrazení JavaScriptem projdeš všechny ty divy a jejich obsah budeš přidávat do jednoho boxu

2. Bufferovat výstup a pak to tam dát všechno

3. Nechat to tak, jak to máš teď a JavaScriptem posunout bloky tak, aby seděly (výška elementu - clientHeight)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0