Autor Zpráva
Kolda
Profil *
Dobrý den,

Pracuji nyní na stránkách pro jednu firmu, odkaz zde :
http://kolda.chytrak.cz/funny/

Ale mám problém, v levém menu by border měl být dotted a nikoli solid, nevím proč mi nefunguje.

Další problém, který mám je, jak mám uprostřed ty dva produkty vedle sebe, chtěl bych, aby obrázek byl vystředěn přesně doprostřed, zkoušel jsem vertical-align, ale ten mi nefunguje. Prosím o o Vaše rady a nápady, děkuji
Miloš
Profil
Nechce se mi ty styly procházet, ale hádám, že tam je někde solid zapsaný u selektoru s větší prioritou.
Pokud se ti to nechce hledat, můžeš to přebít pomocí !important.
Louka
Profil
Miloš:
No, radši bych to doporučil najít, !important je moc brutální řešení na lenost...
Miloš
Profil
Louka:
Pokud ho člověk nepíše pokaždé, když je líný si vědět rady, tak mě to nepohoršuje. To už mi vadí daleko víc inline styly, které považuji za cestu do pekel.
panther
Profil
Louka:
proč jsi to tedy nenašel?

Miloš:
Pokud se ti to nechce hledat, můžeš to přebít pomocí !important.
to nepomůže, chyba je jinde.

Kolda:
border tam je dashed, ale bílá s bílou se vykrátí a vznikne linka. To, že tam je, uvidíš, když změníš barvu třeba na modrou.
Tvůj problém spočívá ve faktu, že tmavé pozadí má odkaz, pod seznamem je bílá. Border LI je mimo odkaz, proto pod ním není tmavé pozadí.

Řešením je dát pozadí třeba seznamu a doporučuji i barvu na pozadí - zkus si vypnout obrázky a (ne)uvidíš.
Kolda
Profil *
to panther : Hrozne dekuji, pomohlo to, dale jsem se chtel zeptat na ten obrazek, proc neni uprostred ? ( vertical align )

dekuji
panther
Profil
Kolda:
dale jsem se chtel zeptat na ten obrazek, proc neni uprostred
protože tahle vlastnost nefunguje všude tak, jak si myslíš. Studuj, když tvoříš (předpokládám, že za peníze).
Kolda
Profil *
Toto je pro znameho :-)
panther
Profil
Kolda:
přesto studuj. Kdy a jak funguje je tam popsáno.
Louka
Profil
panther:
proč jsi to tedy nenašel?
Protože na mobilu neumím zobrazit zdrojový kód stránky a chtěl jsem vyjádřit aspoň názor ohledně přebíjení skrze !important, promiň.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0