Autor Zpráva
Drejk
Profil
Mám web hostovaný na endoře a musím tedy mít na webu reklamní proužek. Potřebuji ho mít ve spod ibrazovky - tudíž jsem začal přestylovávat stránku aby byla obalená v divu s relativní pozicí a taktéž patičce s reklamou jsem dal relativní pozici.

CSS - zde:
/* Kostra */
#cela-stranka {position: relative; width: 98.6%; max-width: 1912px; min-width: 950px; top: 10px; margin-left: auto; margin-right: auto; padding-left: 2px; padding-right: 3px;}

#obsah {position: relative; width: 100%; height: 100%;}                                                                                                                                 
  #horni-lista {position: absolute; width: 100%; height: 73px; text-align: center; background: url('Graphic/Pozadi-horni-listy.png') repeat #afeeee;}
  #leva-lista {position: absolute; width: 130px; top: 81px;}
   #leve-menu {position: absolute; width: 100%; border: 2px solid; text-align: center; background: #eaffff;}
     #hlavicka-menu {border-bottom: 1px solid; font: italic bold 22px/100% Times;}
     #obsah-menu {text-align: left;}
     #paticka-menu {border-top: 1px solid;}
  #hlavni-obsah {position: relative; width: 84.6%; top: 81px; left: 145px; min-height: 200px; text-align: center; background: #f0ffff;}
#reklamy {position: relative; width: 100%; text-align: center; font-size: 13.5px; background: #dcdcdc; border-width: 1px 1px 0px 1px; border-style: solid; border-color: black;}
  #reklamy-ram {border-width: 2px 2px 0px 2px; border-style: solid; border-color: #696969;}
/* Kostra: KONEC */


Pravděpodobně mám ale ve stylování chybu, protože se mi reklamní patička vykresluje prakticky uprostřed obsahu stránky. :( - Zde ukázka

Dokázal by mi v tom někdo zkušenější najít chybu prosím? Děkuji.
panther
Profil
Drejk:
může za to absolutí pozicování všeho - obsah je nižší, než je ve skutečnosti (pozicovaný obsah má nulovou výšku).

Řešení je jednoduché - nepozicovat absolutně, a nejlépe ani relativně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0