Autor Zpráva
libris
Profil
Ahoj, nedělal z vás náhodou někdo stylování pro "Poštovní dobírkovou poukázku A". V PHP mám nachystané veškeré výstupy a potřeboval bych to nastylovat pro A4 (na výšku), kde už mám předtisknutý podklad. Nejlépe, abych nemusel přenastavovat okraje ve vlastnostech tiskárny (jestli je to možné). Celkem s tím dost bojuju. Případně jestli existuje nějaká finta abych nemusel pořád tisknout zkušební složenky (jestli to sedí v kolonkách). Díky.
Plaváček
Profil
libris:

Možnosti formátování tiskového výstupu jsou v CSS dost omezené a také nespolehlivé. Nevím přesně, k čemu to potřebuješ, ale mnohem lepší je spolehnout se na PHP, připravit si šablonu a generovat výsledné dílo do PDF.
Stano
Profil
libris:
Predtlačený podklad je ošemetná vec. Osobne, ak je to možné, by som preferoval tlačiť aj podklad.

ako pdf triedu odporúčam http://www.interpid.eu/fpdf-components/47 je to rozšírenie na fpdf kde sa dajú tvoriť tabulky
libris
Profil
Stano:
Klient už právě má na A4 předtisknutý podklad a já mu musím do administrace nachystat tisk na tuto poukázku. Něco málo už mám nastylované (dělám to převážně přes tabulky). Ale co nevím je, jak udělat v CSS aby se text tiskl od úplněho okraje A4, aniž bych musel měnit okraje ve vlastnostech tisku u tiskárny.
Stano
Profil
css nieje moc vhodné na tlač. toto som nikdy moc neriešil tak sa možno mýlim. ale ak máš nastavené určite okraje v nastaveniach tlačiarne tak to cez css nezmeníš. no a pokus by stálo presvedčiť klienta. Do budúcnosti by to preňho malo výhody, ale chápem že to často nejde.
libris
Profil
myslíš přesvědčit klienta aby tisknul do PDF a pak to vytiskl? On už má právě předisknutých hromadu složenek, takže pochybuji...
Stano
Profil
ale skús vygenerovať pdfko kde umiestniš text úplne na kraj možno sa to bude dať vytlačiť.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0