Autor Zpráva
Petrasx
Profil
ahoj všem, již delší dobu nemůžu přijít nato, jak pomocí CSS vytvořit kulaté rohy co by se zobrazovali i v IE.

Jedná se o tento iframe formulář:

www.transport-in-prague.com/public/order/form?token=vGckyVvmFQhFU0CgqgmQ2oJIcAAqihX

pod formulářem je přístup do adminu - heslo je "vzor". Dá se tam upravovat CSS a rovnou ho uložením aplikovat na formulář. Kdo tomu rozumíte podívejte se tam prosím jestli tam nechybí něco zásadního. V mozille a Chromu a tuším i v Opeře se to zobrazuje korektně ale IE dělá pořád nějaké problémy - používám IE 8

Předem děkuji za jakékoliv rady a nápady. Případně pište na tipprague(zavinac)gmail.com

Petrasx
Louka
Profil
Já ti nevím, kulaté rohy pro IE jsou oříšek. Dělal bych to asi pomocí vylepšených nifty corners.
Petrasx
Profil
vypadá to že by se to tím mohlo vyřešit, děkuju moc za radu a odkaz. Jen je to na mě asi už složitý, chci se zeptat - předpokládám že jen úpravou CSS v administraci formuláře tam nifty corners nenacpu - kam všude musím ještě vlézt abych to zprovoznil? musím asi soubor s JavaScripty rounded-corners.js nahrát do ftp co?

měl bych ještě jeden dotaz, nejsem v CSS moc sběhlý, hodně věcí sem si zatim na vzhledech formuláře zvládnul udělat sám ale mám ještě tři větší problémy na co nemohu přijít, mohl bys mi prosím poradit?
týká se to tohoto formuláře u kterého nastavuji jinou šířku
www.transport-in-prague.com/public/order/form?token=1AsD71YUurWnm8bteSLnHLQyXJFusO

heslo pro přihlášení je "pokus" - koukni prosím na CSS soubor

nemůžu docílit tohoto:
* aby byla políčka pro datum v jedná řadě pod nápisem "datum příletu*"
* aby se mi zmenšily mezery mezi poly "Typ přepravy, Odkud, Kam, .. , E-mail, Poznámka" - aby formulář nebyl tak vysoký


rád bych se také zeptal jakým způsobem - css příkazem (nebo jestli to jde) - nahratit tlačítko "odeslat" vlastním tlačítkem, který bych si nahrál na ftp a pak bych na něj pouze odkazoval v css.


Díky moc za případnou pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0