Autor Zpráva
Dendy
Profil *
Jak přilepit spodni listu na spodek i když není stránka zaplněná? Footer mám uprostřed :)

díky
Jozin
Profil *
tak tomu footru dej v css:
#footer{
  position: absolute;
  bottom: 0px;
}
Keeehi
Profil
http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#1108716997
Bubák
Profil
Jozin:
A když bude stránka delší, tak prasácky napozicovaná patička překryje text.
Jozin
Profil *
Bubák: Tak tak :-D dá se to vyřešit paddingem ;)
jenikkozak
Profil
Jozin:
Tak tak :-D dá se to vyřešit paddingem ;)
Jakým? Patička se umístí přes text v místě, kde je „ohyb“ stránky. Když budu rolovat dál, ujede nahoru. Nebo bych to od ní aspoň čekal.
Plaváček
Profil
jenikkozak:

Jakým?

Spodním paddingem s potřebným rozměrem (stejným nebo větším, než je výška patičky) nastaveným nadřazenému bloku. Ne?
jenikkozak
Profil
Plaváček:
Ne?
Za předpokladu, že tento nadřazený blok bude mít nastavenou vlastnost position relativní nebo absolutní.
Plaváček
Profil
jenikkozak:

Řekl bych, že postačí i jiný blok, než přímo nadřazený (možná jsem se špatně vyjádřil). Ostatně z mého příkladu je patrný postup, jak riziko tebou zmíněné eliminovat.
Jozin
Profil *
Myslel jsem to přesně tak jako Plaváček. A není to za předpokladu, že bude relativně nebo absolutně umístěn... vždyť poslední blok může mít padding (spíše margin) dole větší než je výška patky a tak bude vždy kus od ní.
jenikkozak
Profil
Plaváček:
Proti Vašemu příkladu nic nemám. Stejně jako Bubák jsem reagoval na to, že bez uvedení bližších informací se Jozinův styl bude chovat tak, jak jsem napsal, tedy že se bude pozicovat vůči oknu a ne prvku, v němž je umístěn.
Nyní jsem spokojen stejně jako každý, kdo do tohoto vlákna zavítá. A o to nám všem šlo. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0