Autor Zpráva
Kolonicny
Profil *
Dobrý den,

Chci se Vás zeptat, zdali by jste mi mohli poradit.

Jedná se o stránku www.kolda.chytrak.cz/rid/

A konkrétně mě zlobí tyto chyby :

1 ) Mám tlačítko, které je rozděleno na dva obrázky,které se ve finále jako by spojí a utvoří button. Jenže, když ukážu kurzorem na text toho tlačítka, zobrazí se mi vše správně. Ale když si najedu na levou část toho tlačítka, zobrazí se mi pouze jeden obrázek a nikoli 2. Nevíte co s tím ? Jak tomu zabránit ?

2) Hned první tlačítko, mám tam červenou šipku, jakmile tento button hovernu, tak tlačítko je upe někde pryč, taky bych s tímto potřeboval pomoc.

Děkuji moc všem za pomoc.
PS. Zbytek stránky je nepodstatný takže jsem jej schoval.

S pozdravem
Roman
panther
Profil
Kolonicny:
1) levý padding 14px dej odkazu, ne <li>
2) u odkazu je nastavena šipka na pozadí, při hoveru nastavuješ jiný obrázek (a šipku tím přepíšeš). Řešení je dát aktivní šipku třeba tomu spanu, když už tam je.
Kolonicny
Profil *
panther:
kdyz dam padding 14 odkazu a ne licku, tak se tam neukaze ten obrazek... ktery tam ma byt
panther
Profil
Kolonicny:
bude pravděpodobně toho třeba upravit více, nepsal jsem komplet řešení. Jen náznak, jakou cestou se ubírat.
panther
Profil
Kolonicny:
dej padding odkazu, jak jsem psal, aby se roztáhl přes celou šíři položky + trochu uprav obrázky na pozadí.

Budou vypadat trochu jinak než teď, odkaz bude mít jen jednu stranu, zbytek bude na LI.


Mimochodem, celé tohle tvoje řešení nebude fungovat v šestce, ta neumí hoverovat na ničem krom odkazů.
Bubák
Profil
Ale stejně bude matoucí, že okraj bude mít hover, ale nebude fungovat jako odkaz.
Jedno z možných řešení: http://teststranek.kvalitne.cz/menu7.2/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0