Autor Zpráva
DJ D8
Profil
Nevím si rady s pruhem, který mi odsazuje celý web o cca 20px z vrchu celý web, dělá mi to v Chromu a Firefoxu.
Je to pouze na indexu, na podstránkách to nedělá, jede to na wordpressu.

Zkuste se někdo pls mrknout, jestli nevíte co to dělá?

Bee-DROID

Děkuju
Ernie
Profil
Firefox veškerý obsah hlavičky bere jako obsah těla, takže asi zobrazuje \n jako nový řádek.
Asi mu vadí
<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">

Nebo se zkuste podívat na validátor.
DJ D8
Profil
To nepomohlo... Validátor si myslím taky nepomůže, myslím, že v tom hraje roli nějaký cizí css z wordpressu, ale netuším kde to mám zjišťovat.
Ernie
Profil
Validátor někdy pomůže najít chyby.
A na tyhle experimenty se hodí doplněk pro Firefox Firebug.
Trejpa
Profil
DJ D8:
Před !doctype máš BOM. Prohlížeče ho vidí jako text, takže od něj začíná tělo dokumentu. Chová se jako jeden textový řádek, proto blok s obsahem začíná o jeden řádek níže. Stačí BOM odstranit.

(V Internet Exploreru nemáš stránku vodorovně vycentrovanou.)

Ernie:
Firefox veškerý obsah hlavičky bere jako obsah těla, takže asi zobrazuje \n jako nový řádek.
Znak zalomení řádku 0A (\n) prohlížeče interpretují jako bílý znak. Ten se v hlavičce vyskytnout může a její funkci neovlivní.

Asi mu vadí <head profile="http://gmpg.org/xfn/11">
Nevadí. Neznámé značky i atributy prohlížeče ignorují.

A na tyhle experimenty se hodí doplněk pro Firefox Firebug.
Tentokrát by ale moc nepomohl, jen zobrazí prvky hlavičky v těle dokumentu.

Validátor někdy pomůže najít chyby.
Tentokrát ano. Nahlásí, že nemůže na začátku dokumentu najít !doctype. To je známka, že je před ním něco, co tam nepatří.
Bubák
Profil
Trejpa:
Před !doctype máš BOM.
To ale nevadí, přesněji vadí to jenom opravdu starým a historicky cenným prohlížečům, které občas zprovozní nějaký webový archeolog. Problém je v tom, že před !doctype je BOM 2×.
DJ D8
Profil
Perfekt, zatím jsem to sice neopravil bo nevim čím to je, ale kdo by mi dokázal říct, proč mi to dělá jen index?
DJ D8
Profil
Teď mě to docela pobavilo, okopíroval jsem si problémový zdroj, dal do souboru m.html načetl z ftp a hop chyba tu není :D

Tohle je divný nebo jsem retard...
DJ D8
Profil
Nakonec jsem to vyřešil prostým negenerováním hlavičky webu pomocí wordpresového scriptu, jen jsem prosě hlavičku vložil do souboru spolu s ostatním kódem.

Problém je ve wordpressu, ale co to dělá netušim...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0