| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Radko Profil * |
#1 · Zasláno: 22. 8. 2011, 19:40:14
Ahojte,
Neviete mi povedať, prečo keď mám napr. tému vo wordpress alebo aj html šablónu tak sa v niektorých stránkach roztiahne niektorý objekt divu alebo sa pusunie cast za logom o pár pixelov dolu ? jednoducho aby to bolo tak ako napr na pvogl.cz uplne pekny fixny layout. dakujem |
||
| peta Profil |
#2 · Zasláno: 24. 8. 2011, 08:49:22
Radko: Odkaz na tvou stranku jsi zapomnel.
"niektorý objekt divu" To je dost podstatne ne te strance pak rici na ktere strance a jaky div, co kde presne dela. Mozna ti to prijde jako smesne prirovnani, ale mam v garazi nejake auto a nekdy nejaka soucastka mi hrka. Ty mi odpovez na otazku, co mam opravit podle techto informaci :) |
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0