Autor Zpráva
Radko
Profil *
Ahojte,

Neviete mi povedať, prečo keď mám napr. tému vo wordpress alebo aj html šablónu tak sa v niektorých stránkach roztiahne niektorý objekt divu alebo sa pusunie cast za logom o pár pixelov dolu ?
jednoducho aby to bolo tak ako napr na pvogl.cz uplne pekny fixny layout.

dakujem
peta
Profil
Radko: Odkaz na tvou stranku jsi zapomnel.
"niektorý objekt divu" To je dost podstatne ne te strance pak rici na ktere strance a jaky div, co kde presne dela.
Mozna ti to prijde jako smesne prirovnani, ale mam v garazi nejake auto a nekdy nejaka soucastka mi hrka. Ty mi odpovez na otazku, co mam opravit podle techto informaci :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0