Autor Zpráva
4ever
Profil
Zdravím,
mám takový prohlížeč obrázků přes javascript (ještě není plně doladěný), ale narazil jsem na problém na konci řádku s obrázky, když zvětším obrázek, tak se náhle zalomí, přestože šířku rodičovského divu nastavím na extrémně velkou:

http://jsfiddle.net/5mfbM/22/

Čili jak to mám udělat, aby se obrázek během zvětšení nezalomil? Během zvětšování mu nastavuji css vlastnosti: float: left, position:relative, top: ..., left: ...

Float: left jsem mu nastavil, protože jsem doufal, že se to vyjme z kontextu a nebude zohledňovat to jestli se tísní v nějakém divu nebo ne.
Rellik
Profil
Máš tam nějakou šílenou chybu, která začne "třepat" obrázkem a jediný obrázek co jde zvětšit tak je ten prostřední. Aspoň mě to tak na té ukázce "funguje".

Koukni sem jak něco podobného řeším já: http://firstpage.rellik.eu/?page=galerry
4ever
Profil
Rellik:
Já nepoužívám náhledy. Není to vlastně fotogalerie, mělo by to být tak, aby se dalo při najetí myši zobrazit celý obrázek.

To třepání - myslíš asi přepínání. To je právě to zalomování. Když si to zvětšíš na největší možné rozlišení, případně ctrl+- aby se toho do okna vešlo více, tak by mělo jít zvětšit i to první. Ona tato ukázka mi na tom fiddle nějak nefunguje správně, protože se to má vrátit do malého náhledu. Ale to není podstatné. Podstatné je, že i kdyý div je roztažený, tak ten obrázek co je na konci řádku skočí dolů, doleva. Tím pádem nastává událost onmouseout a volá se zoomout. Takže je to smyčka zoomi,zoomout.... Kdežto, kdyby ten obrázek zůstal tam kde má, bez zalomování, tak ti toto blikání nenastane. Protože myš musí zůstat na tom obrázku.
4ever
Profil
Vkládám obrázek z ladícího programu, aby bylo vidět co se stane, když najedu myší na ikonu toho obrázku vpravo nahoře:

[url= ]

Je tam vidět, jaký má nastavený styl. Mohl by někdo poradit, jestli to jde nějak vyjmout z kontextu, aby se ten obrázek nesnařil přeskočit na nový řádek?

Obrázek má být správně přilehlý k pravému okraji.

Další obrázek, který ukazuje styl obrázku, když je v nezvětšeném režimu:



a poslední obrázek zobrazuje šířku rodičovského divu:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0