Autor Zpráva
argonisius
Profil *
Dobrý den,

na stránkách naamkyun.com mám nainstalovaný Wordpress. Na naamkyun.com/forum/ jsem nainstaloval phpBB. Teď se snažím upravit phpBB šablonu tak, aby vypadala jako ta Wordpressácká. V chrome se mi vše podařilo zprovoznit, ale když se na ty stránky podívám ve Firefoxu, tak se vyhledávací políčko a tlačítko posune, změní se font v inputu a vůbec to vypadá jinak.

Můžete mi poradit, co mám v phpBB šabloně změnit, abych dosáhl stejného výsledku jako je Wordpress šablona?
Chamurappi
Profil
Reaguji na argonisia:
když se na ty stránky podívám ve Firefoxu, tak se vyhledávací políčko a tlačítko posune,
Mizerně testuješ, popisovaný problém je ve všech prohlížečích vyjma Chromu.

1) Na fóru máš nastavenou velikost písma 10.8px (jak jsi přišel na toto číslo?), mimo fórum 90% z 9pt. Neexistuje pevný přepočet z pt na px, buď musíš obojí uvést v pt (či procentech z pt), nebo v px. Nebo ideálně všechno mít v procentech. Proč vůbec deklaruješ velikost písma v px?
2) Na fóru tomu políčku nastavuješ padding: 1px 0, mimo fórum nemá nastavený žádný padding, takže se používá výchozí systémový (neznámý). Buď nedefinuj nikde žádný nebo všude stejný.
3) Na fóru má políčko nastavené písmo Arial, mimo fórum nemá nastavené řádné, takže se používá výchozí systémové.
4) Na fóru nastavuješ ještě font-weight: normal a vertical-align: middle, které také někdy můžou mít nějaký vliv, mimo fórum chybí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0