Autor Zpráva
ronaldinho
Profil *
Zdravím,
vedel by mi niekto povedať čo by som mal zmazať z CSS listu aby mi na stránke neukazovalo to zelené vyhľadávanie?
stránka je: www.barsa-futsal.sk
Ďakujem
panther
Profil
ronaldinho:
odmaž ho z HTML, pokud jej tam nechceš. Je to formulář s id=fulltextSearch.
ronaldinho
Profil *
panther:
No len problém je v tom, že ja robím stránku cez webnode a tam mám len možnosť ,,upraviť CSS,, a nerobím to cez nejaký emulátor ako dreamweaver alebo niečo podobné. A neviem to zmazať tým spôsobom ako si mi napísal.
panther
Profil
ronaldinho:
v tom případě pak #fulltextSearch {display: none}
ronaldinho
Profil *
panther:
A čo mám s tým ,, #fulltextSearch {display: none} ,, spraviť? skúšal som to vymazať ale stále mi to zobrazuje na stránke to vyhladávanie
Bubák
Profil
Kód, který ti panther napsal, musíš do CSS vložit, pak se ti nebude vyhledávací formulář zobrazovat.
ronaldinho
Profil *
Bubák:
Vložil som tam ten kód, ale nezmizlo mi to celé, pozrite stránku www.barsa-futsal.sk
ronaldinho
Profil *
Prosím Vás dalo by sa ešte niečo robiť s tým nápisom ,,Vyhľadávanie,, ? Neviem ako to odstránim zo stránky. Po vložení kódu ,,#fulltextSearch {display: none},, mi väčšina z toho vyhľadávania zmizla ale ostal ešte ten nápis a neviem si s tým dať rady.
Ďakujem.
okolojdouci
Profil *
ronaldinho:
To už je jen nadpis. Co ten systém umožňuje, když ne smazání textu?
Krakatoa
Profil
ronaldinho:
Nastav display none pro box_title, ne?
... a pak to menu nejspíš celé posuň nahoru.
pidusak
Profil *
Do CSS vložíš:
.box_title{
display: none;
}

případně, zkusit:
.box_title{
display: none !important;
}

A posouvání menu zřejmě nebude nutné, protože při display: none; se s prvkem při vykreslování již nepočítá.
volani.webnode.cz
Profil *
Koukám že tam pořád na www.barsa-futsal.sk má ten nápis vyhledávání.
Já trpím podobným problémem na http://brevnovan.net/.
Vyřešil jsem to úpravou šablony podle tohoto návodu:
http://jine.webnode.cz/news/odstraneni-vyhledavani/
Ale když by to šlo editací přímo do CSS, bez úpravy šablon, bylo by to pohodlnější.. :)
Jaro
Profil *
je to velmi jednoduche ako vymazat vyhladavanie z webnode


staci dat edit css stlacis na klavesnici CTRL+F v pravo hore sa ti zobrazi vyhladavanie napises tam toto #fulltextSearch ked ti to najde oznaci ti to na orandzovo a vyberis to a nahradis #fulltextSearch {display: none} a mas to ulozis a uz je to odstranene

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0