Autor Zpráva
msefect
Profil *
Ahoj,

když dám své www stránky do CSS validátoru tak mi to vyhodí chybu u vlastnosti text-shadow, že není podporování v CSS level 2.1, ale že je podporování v levelu 2.0 a 3.0.

Jak můžu na svých stránkách nastavit že používá ten level 3.0??

Děkuji za pomoc ;)
Yur4Y
Profil
Nijak a bolo by to zbytočné, prehliadače verzie CSS nerozlišujú.
Chamurappi
Profil
Reaguji na msefecta:
Nijak. Verze reálně neexistují, jsou jen na papíře a záleží pouze na uživateli validátoru, podle které verze chce provádět kontrolu. Podobně to dopadne i s HTML. Nebo vlastně už dopadlo. Deklarování verze je nesmysl, pokud cílová zařízení nemají té deklaraci přizpůsobovat své chování. Jediný, koho verze může zajímat, je validátor, jehož uživatel si může vybrat, která (papírová) kritéria ho zajímají.
msefect
Profil *
Jak tedy ale zařídit aby po kliknutí na ikonku validace co jsem si hodil na web uživatelé viděli že je to validní?
okolojdouci
Profil *
msefect:
Opravdu myslíš, že návštěvníky tvého webu zajímá jeho validita?
Chamurappi
Profil
Reaguji na msefecta:
K čemu jim bude, že se to dozví? Validátor je čistě ladicí nástroj, ne certifikační.
Pokud uživatel ví, co je to validita a zajímá ho vyhodnocení tvé stránky, tak si nejspíš dokáže najít validátor sám.
msefect
Profil *
Ono to není na mě, takhle to chce člověk pro kterého to dělám. Nicméně už jsem řešení našel stačí dát na konec toho linku na validátor profile=css3 (http://jigsaw.w3.org/css-validator/check/referer?profile=css3)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0