Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil
Když mám pro hr nadefinováno

hr {
background-image: url(../images/fotogalerie1.jpg) no-repeat;
height: 130px;
border: none;
}

stále se mně v IE zobrazuje rámeček kolem toho pozadí.Nevíte někdo jak se ho zbavím???

Děkuji
Anonymní
Profil *
Nijak, HR je těžko stylovatelný element, doporučuji použít nějaký jiný. Co třeba P nebo DIV?
PerToon
Profil
hr má okolo sebe vždycky něco jako rámeček, vím to, protože sem zkoušel dělat hr s tloušťkou 1px a stejně to dělalo divným způsobem 2... ale to na co ten tag hr chceš je zcela proti jeho významu, takže se přikláním k názoru anonymního na použití něčeho jinýho
Radek Hrabůvka
Profil
Ideální je použít "border-top: ..." nebo "border-botom: 2px dashed blue" např. u nadpisu, odstavce, divu... Pomocí marginu a paddingu tu čáru (okraj, rámeček) přesně napozicuješ a ještě to podle sebe hezky nastyluješ.
peta
Profil *
Petra z Votic
HR je obtizne stylovatelny, nejlepe pouzit DIV s border-top nebo s backgroud a vyskou 1px;

Nicmene, pokud trvas na HR, nedavno jsem tento problem resil u mazesmith, generator bludiste a mam tam toto:
#nav li hr {margin:1px .4em 2px .4em;border:1px solid #8b8;border-width:0 0 1px 0;_color:#feb;_width:6.2em}

On totiz IE dela zahadnou vec, pouziva, aspon IE6, color pro barveni ramecku. Ja jsem koukal na to jak na hrusku. Vice podrobnosti najdes v MSDN knihovne
http://msdn.microsoft.com/library/
peta
Profil *
PerToon
font-size muze mit min. velikost 2px v IE, proto jsi nemohl udelat mensi HR. mozna by pomohlo line-heigth, ale samozrejme lepsi se vyhnout stylovani hr
Anonymní
Profil *
Nejde mi hrat po internetu 1 hra chce total code nevim co to je ? Mockrat diky. KOBYLKA.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0