Autor Zpráva
David Kregl
Profil *
Zdravím mám problém s hoverem, nevíte kde by mohla být chyba přiložím odkaz. Po najetí klasicky na okno [ Požární vetrání apod.] By se mělo zbarvit jen jedno a mě se při najetí na 2. nebo 3.v pořádí zbarví i ta předchozí. Tady je ten link:http://mcfreeland.cz/fkservis/domu.html Prosím o radu Kregl
_es
Profil
David Kregl:
Doporučujem otestovať stránku vo validátore po úprave <!doctype> na <!doctype html> (HTML5) - lebo je aj tak použité HTML - typ text/html. To ukáže chyby, ktorých odstránením sa možno odstráni aj uvedený problém.
David Kregl
Profil *
Můj předpoklad je ten, že jsou obrázky špatně odděleny je nějaká možnost jak oddělit obrázky vedle sebe ? Nemylsím odsadit ale oddělit. Jelikož když je dám všechny pod sebe ta chyba se neděje
Bubák
Profil
Jsi na špatné stopě. Stránku odesíláš s mime typem text/html, v prohlížečích se zpracovává podle HTML pravidel. Takže musíš udělat normální HTML stránku a zapomenout na XML tanečky.
Pokud XML doopravdy potřebuješ a proto se snažíš o XHTML, tak to napiš hned, dostaneš rady, jak to udělat kompatibilně.
David Kregl
Profil *
Jak se zbavit XML ? Jsem celkem začátečník :(


Tak snad už je to pryč :) Mohu se zeptat co dál ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0