Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Zdravím.
Na svém webu používám tento html kód pro více úrovňové menu:
<div class="main_menu">
    <ul>
        <li class="nosub"><a title="Úvodní stránka" href="index.php">» Úvodní stránka </a></li>
        <li class="issub"><a title="O Fusion Havířov" href="http://fusionhavirov.cz/page.php?title=info-letak-o-fusion-havirov">» O Fusion Havířov</a>
            <ul class="sub_menu">
                <li><a title="Pravidla Fusion Havířov" href="http://fusionhavirov.cz/page.php?title=pravidla-fusion-havirov">» Pravidla Fusion Havířov</a></li>
                <li><a title="Test" href="#">» Test</a></li>
            </ul>
        </li>
        <li class="nosub"><a title="Zkoušky" href="zkousky.php">» Zkoušky </a></li>
        <li class="nosub"><a title="Písničky" href="pisnicky.php">» Písničky </a></li>
        <li class="nosub"><a title="Galérie fotek" href="gallery.php">» Galérie fotek </a></li>
        <li class="nosub"><a title="Akce" href="akce.php">» Akce </a></li>
        <li class="nosub"><a title="Videa" href="video.php">» Videa </a></li>
        <li class="nosub"><a title="Hledat" href="search.php">» Hledat </a></li>
    </ul>
</div>
(osekaná verze)

K tomu, aby se mi menu hezky rozbalovalo, používám css. Všechno jde v pohodě, ale problém nastáva tehdy, když najedu na rodiče dalších položek, najedu na tyto položky, a potom se posunu kurzorem níže, na další položky - po opuštění rodiče položky zmizí.
Tuším, že to má na svědomí tento kód:
.main_menu li:hover>ul { 
    visibility:visible; 
} 
.main_menu ul ul {
    visibility:hidden; 
} 

Přikládam také odkaz na živou ukázku.
(levý panel Menu)

Jak mám udělat to, aby se mi po opuštění "rodiče" ty podpoložky neschovali?
Děkuji :-)
panther
Profil
BuGeR:
nezkoumal jsem to všude a podrobně, ale ve FF se menu schová ne při opuštění rodiče, ale při najetí na druhou položku submenu. To půjde vyřešit přidáním z-index: 1 k .main_menu ul ul.
BuGeR
Profil
panther:
Funguje :-) děkuju moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0