Autor Zpráva
xarox
Profil
Ahoj,

sice jsem tohle téma už hledal, ale nenašel jsem uspokojivou odpověď. Na stránkách www.masozraverostliny.com bych potřeboval pomoc s umístěním stránek na střed jak vertikálně tak i paralelně podle velikosti okna. Něco jsem zkusil, ale nějak to nefunguje.

Pak mám ještě jeden problém - ty tlačítka v nezmáčknutém stavu jsou ve všech prohlížečích OK, ale pouze v Opeře, po zmáčknutí tlačítka (režim active) mi prohlížeč blbě hodí český text pod latinskými názvy. Nepřišel na to proč to akhle dělá.

Peta: tak snad jsem ten CSS udělal dobře :)

Díky
peta
Profil *
xarox :))) mam se kouknout? Kdyz ja jsem takovy stoura :) Raci ne, nechame to na jindy

Centrovani: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vertikalni-centrovani.html

<blok1>
<blok2>text</blok2>
<blok1>
logicky, chces centrovat, tak by to, co chces, melo mit nejakou sirku
blok2 {width:30em}
a kde to chces centrovat, to by melo mit take nejakou aspon minimalni sirku
blok1 {min-width:30em}
pak staci pridat
blok2 {width:30em;margin:0 auto}

chyby:
1. blok2 nema sirku, je to div, cili default sirka je auto, totez blok1
- Pak se ti nemuze vycentrovat nic, kdyz si sirku oba prizpusobi maximu
2. blok2 zadas oki, blok1 nedas nic
- nastane takova zajimava situace, ze pri vetsi sirce je vse oki, ale pri mensi se blok1 mensi nez blok2 a nejen, ze se ti nema co centrovat, ale ve FF se ti navic neocekavane zalomi nejake prvky v blocich v bloku2, ktere maji take sirku auto (coz je nekdy pozadovane). Ale navic se objevi scroll doprava, protoze block2 jeste neskoncil s koncem stranky
a takovych chyb se muze objevit vic
peta
Profil *
xarox Ha, zmena v CSS a stranky :) Tys to pekne procistil :)
xarox
Profil
Tak centrování jsem už právě nějak udělal, ale i tak díky za pomoc.
Timy
Profil
xarox
http://www.masozraverostliny.com/1024x768/index.htm myslím, že zrovna tato stránka obsahuje jiné chyby, které by se měly opravit
xarox
Profil
Jo tam jich ještě je, ale ty opravim postupně - nemám tolik času.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0