Autor Zpráva
Malirka
Profil *
Ahoj,
mám formulář a ráda bych měla jinou šířku labelu než je zadaná. Jaký kód mohu zadat do css labelu aby byl širší jak já chci?
Díky za radu
panther
Profil
Malirka:
width + display: block nebo float: left/right
Malirka
Profil *
Ok a mohu nastavit šířku pole imput. já si to spletla, nemyslela jsem label ale imput
panther
Profil
Malirka:
zkus a uvidíš.
Malirka
Profil *
ale jak? takhle se je to an délku ale potřebuji šiřší imput
panther
Profil
Malirka:
délka = šířka. Jestli myslíš vyšší, pak height.
Malirka
Profil *
Super, jde to. jde i rohy inputu zaoblit. našla jsem že to lze,ale že to jde pouze v mozille
panther
Profil
Malirka:
rohy zaoblit lze, ale toto řešení nebude fungovat všude. Nebudu ti záměrně říkat jak, nebuď líná a hledej - mohla sis najít i width/height (jak vidíš, stačí na to základoškolská angličtina, názvy CSS vlastností jsou snadno odvoditelné).

Všude funkční řešení je použít obrázek na pozadí. V případě inputů se lze ale obejít i bez kulatých rohů v některých prohlížečích.
Malirka
Profil *
ok. co takhle do pozadí inputu dát přechod dvou barev (background-color). lze to?
panther
Profil
Malirka:
už jsem ti jednou napsal, aby ses neptala bez vlastního přičinění na základní věci, které lze během minuty dohledat. Je způsob, jak to lze (všude), jak to lze jen někde a jak to nelze (přestože si začátečníci myslí, že by tudy cesta vést mohla).

Trochu se snaž.
peta
Profil
sirka vyska
Formuláře » input
Formuláře » textarea
doporucuji css width, height (mozna + display:block / inline-block)
Width
Height

kulate rohy
  border-radius: 10px; /* CSS3 */
  -moz-border-radius: 10px; /* Firefox */
  -webkit-border-radius: 10px; /* Safari, Chrome */

gradient na pozadi
filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient(startColorstr='#cccccc', endColorstr='#000000'); /* for IE */
background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, from(#ccc), to(#000)); /* for webkit browsers */
background: -moz-linear-gradient(top,  #ccc,  #000); /* for firefox 3.6+ */ 

Take bych to resil obrazkem. Obrazek je jistota.
Lorem
Profil *
Peta : Tak s hacky jsi to zabil :) na druhou stranu máš pravdu, taky bych to řešil obrázkem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0