Autor Zpráva
TomasJ
Zdravím. [del (19.3.2012 07:12:28)]Na mém webu mi odstává SPODNÍ menu asi 15 pixelů. Ve Firefoxu je to v pohodě (žádná mezera), ale v IE, Chrome a nejspíš i Opeře (tou si nejsem jistý) je mezera mezi menu Banlist, Obrázky ... a nohama postavy nad menu. Nevíte čím by to mohlo být? A proč ve FF je to v pohodě a v ostatních ne? - Vyřešeno nastavením pevné výšky úvodního bloku .uvod (výška se zde měnit nebude).

Dále mám ještě jeden problém, ikony k jednotlivým položkám jsou pod tím, a nenapadl mě lepší způsob než je přiřadit pomocí <ul> znovu pod to. No a vznikla mi mezi položkou menu a ikonou asi 10 px mezera. V Chrome není problém, žádná mezera v něm není.

Pro nastínění problémů jsem vložím obrázky na závěr přidám ještě živou ukázku (omlouvám se, ale s externím CSS).
Problémy jsou následující:
Chyby s číslem 1 se vyskytují v Chrome i v IE. FF nemá problém. - Vyřešeno, viz. výše.
Chyby s číslem 2 se prozměnu vyskytují ve FF a IE. Zde nemá problém Chrome.

Následují obrázky:

IE:

FF:

Chrome:

Nakonec slíbená živá ukázka. (odstraněn odkaz)
Pro to spodní menu je v CSS třída .bottom která je téměř na konci. Pokud budete trvat na tom, abych CSS předělal interně, vložím ho interně, ale pokud to nebude vadit, nechal bych to takto. Předem děkuji za rady.

EDIT:
Vše jsem už vyřešil hackama pro jednotlivé prohlížeče.
margin
Profil *
Chtělo by do živou ukázku místo stránky v rekonstrukci.
TomasJ
Omlouvám se, už je to vypnuté, zapomněl jsem na vypnutí.

EDIT: Ten problém č. 1 jsem už vyřešil, nicméně problém 2 zůstává...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.