Autor Zpráva
Jirka88
Profil
Dobrý den, prosím o radu. Na stránkách jirka.mablog.eu se v ie zobrazí uprostřed obalujíc prvek div - wrapper, bohužel v ostatních prohlížečích už ne. Pomocí nástroje pro webové vývojáře v IE vidím, že můj externí stylopis style.css explorer najde, proto také přidá vlastnosti prvku wrapper. Bohužel ostatní prohlížeče tento stylopis nevidí a já nevím proč (ve firefoxu aktivuju firebug, který najde prvek wrapper na stránce, ale nejspíš nevidí ext.stylopis)
Plaváček
Profil
Jirka88:


Máš ve stylopisu jednu nepříjemnou chybu - jednu složenou závorku navíc. Zde:

body {background: #dfdede url('pict/bg.jpg') top repeat-x;
     text-align:center; } /*pro IE*/
    }
    

Když ji odstraníš, bude ti to fungovat.
Jirka88
Profil
Děkuju, taková blbost, zvláštní, že to ie ignoruje. Ještě jednou mockrát děkuju Plaváčku. Btw. je nějaký šikovný postup nebo program pro chyby z nepozornosti jako je tato. Nevím jak dlouho bych se v tom musel ještě babrat abych si toho všiml, dost na tom, že jsem měl z toho zkažený celý ráno.
Plaváček
Profil
Jirka88:

Možná by tě na správnou cestu uvedl validátor http://jigsaw.w3.org/css-validator/ (ale možná také ne, nejedná se zrovna o nejlepší kus softwaru :). Někdy na podobné chybky upozorní i editor, v němž píšeš (mně kupříkladu DreamWeaver chybu správně označil).
Jirka88
Profil
Aha, já používám Notepad++, jakmile jsem tu jednu složenou uvozovku odstranil, objevilo se tam takové rozklikávací menu vlevo, které slouží ke skrytí části kódu. Tak aspoň příště si to můžu takto nepřímo zkontrolovat. [img][/img]

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0