Autor Zpráva
houbín
Profil
Do stylů jsem vložil dynamický font takto:
@import url(http://fonts.googleapis.com/css?family=News+Cycle);
Bohužel v IE se vůbec nenačetl a místo fontu "News Cycle" se zobrazilo systémové písmo. Nevíte někdo proč to nefunguje?

Předem díky za odpověď.

(P.S. Explorer mě strašně štve, vůbec neposlouchá)
margin
Profil *
Netuším, kde by mohl být problém, mám vyzkoušeno, že to bez problémů funguje od IE6 výše, teoreticky není důvod, aby to nefungovalo i ve starších IE.

V jaké verzi IE ti to nefunguje?
Tahle stránka se ti v IE zobrazí v pořádku? http://teststranek.kvalitne.cz/font2/MN.html#NewsCycle
Dej odkaz na živou ukázku.
houbín
Profil
Díky za extrémně rychlou odpověď.

Stránka se zobrazí normálně, nefunguje pouze v nejnovější verzi IE10, ve starších to funguje normálně. Je to opravdu divné. Možná, že mám špatně nastavené IE, jinak opravdu nevím, kde může být chyba.
houbín
Profil
Jakmile jsem nahrál vše na web písmo začalo fungovat. Záhada sice není objasněna, ale díkybohu, že to funguje alespoň takto.
houbín
Profil
Další problém s písmem. Použil jsem stejné písmo (News Cycle) na projekt do školy a zase blbne. Tentokrát je to problém, protože to bude pouze na lokálním disku, kde mi to dělá problémy. Možná, že je to písmo pokažené...?


Opět jsem na to přišel. Písmo nefunguje kvůli CSS resetu:
/* CSS reset */
html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, b, u, i, center, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td, article, aside, canvas, details, embed, figure, figcaption, footer, header, hgroup, menu, nav, output, ruby, section, summary, time, mark, audio, video {
    margin: 0;
    padding: 0;
    border: 0;
    font-size: 100%;
    font: inherit;
    vertical-align: baseline;
}

Poradíte mi prosím někdo, proč to písmo nefunguje? Když totiž odstraním reset můj design se rozpadne
Borius
Profil
houbín:
je to problém, protože to bude pouze na lokálním disku
Na lokálním disku to žádný problém být nemusí, všechny nainstalované fonty jsou zcela ve Tvé režii. Tedy – nainstaluj si ono písmo.
houbín
Profil
Díky za radu. To mě vůbec nenapadlo. Bohužel ve škole těžko nainstaluji nějaký font. Už jsem to nahradil jiným písmem, ale je to škoda.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0