Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Zdravím,
mám problém s umístěním tabulek a obrázku jak chci ( vedle sebe....)
resp., už to mám, je při oddálení/ přiblížení se druhá tabulka dává pod obrzek... nevím proč mi to pořád dělá takové věci, nebo, vím, asi jsem udělal něco špatně, ale co? ... Díky

Ukázka (zkuste přiblížit/oddálit) :http://www.hoscer.cz/dodavky.html

A pak ještě dotaz, když tam takhle budu chtít mít pod sebou těch celků víc, jak mám natáhnout pozadí ? Tím že zvětším normálně výšku to nešlo, a chtěl bych to udělat jinak než v grafickém editoru, tedy, v css. Dík
Z3NTIVA
Profil
Opravdu nikdo neporadí ? Musím to urgentně dodělat, a toto je jedniná věc, co ještě není.
Dík
margin
Profil *
Z3NTIVA:
Musím to urgentně dodělat
Tak si kup lopatu a jdi házet uhlí.
Z3NTIVA
Profil
Prosím? :)
shaggy
Profil
Z3NTIVA:
Prosím?
Naráža na siedmy príspevok v tej téme, kde si preukázal neochotu učiť sa ďalšie veci (a odvtedy si očividne moc nepokročil).
Toto je fórum, nie chat. V noci ľudia väčšinou spia, preto ti neodpovedali. Ak je to tak urgentné, tak je to očividne platená zákazka a preto správne miesto pre tvoju požiadavku je tu: Práce a zakázky
Someone
Profil
Z3NTIVA:
Proč si bereš placené zakázky, když je nezvládneš realizovat?
Z3NTIVA
Profil
... Zatím se tu vždy našli lidé, kteří když jsem něco nevěděl, nebo na něco nemoh přijít, mi poradili... Jsem ochotný se učit nové věci, když ale nevím, čím je problém způsoben, nemohu si o tom nic přečíst... Tak pošlete nějaký odkaz, kde je popsáno jak takový problém vyřešit, rád si počtu...

edit: Ak je to tak urgentné, tak je to očividne platená zákazka a preto správne miesto pre tvoju požiadavku je tu: Práce a zakázky
Já ale po nikom nechci aby mi to udělal, rýád si to udělám sám, jen musím vědět jak...
shaggy
Profil
Z3NTIVA:
jen musím vědět jak
Tak napríklad skús nastaviť šírku tabuľkám. Stačí?
Z3NTIVA
Profil
jo, díky, zkusím :)


Super, tak první problém vyřešen :)
Jen se ted sloupce jakoby smrskly, a tabulka s ceníkem rozšířit nejde... Je to drobnost, hlavní je že už sedí jak mají, ale rád bych to měl na 100%... Nevíš čím to muže být ? Nastavení šířky sloupcům nezabralo... ukázka: http://www.hoscer.cz/dodavky.html
Díky


Tak jsem ještě zkoušel ty sloupce, a zkátka to nejde udělat tak, aby byly oba sloupce stejně dlouhé, resp., aby se u obou věškerý text v buce vešel vždy na jeedn řadek... Nevím jak je to možné... Zkoušel jsem procenta i pixely...:(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0