Autor Zpráva
drp
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak mám skryt odkaz kdyz na neho kliknu.
Ten odkaz vlastne vede na zalozku h2 a zviditelni ju, ale ja potrebuju aby odkaz zmiznul.
Chci to pomoci css.
Děkuji.


<html>
<head>
<title>První příklad se stylopisem</title>
<style type="text/css">
h2:target{display: block;}
h2{display: none;}
</style>
</head>
<body>
...
<a href="#zalozka">Zobrazit video</a>
...
<h2 id="zalozka">Video</h2>
</body>
</html>
jenikkozak
Profil
<a href="#zalozka" onclick="this.style.display='none'">Zobrazit video</a> V samotném CSS toto udělat nelze.
Kubo2
Profil
Nebo ještě tohle:
<a OnMouseDown="this.style.TextDecoration = 'inset';" OnMouseUp="this.style.display = 'none';" href="#zalozka">
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Nebo ještě tohle:<a OnMouseDown="this.style.TextDecoration = 'inset';" OnMouseUp="this.style.display = 'none';" href="#zalozka"><a OnMouseDown="this.style.TextDecoration = 'inset';" OnMouseUp="this.style.display = 'none';" href="#zalozka">
A co to udělá zajímavého?
Kubo2
Profil
[#4] jenikkozak, víš co to udělá zajímavého?

Tobě ten onclick udělá, že když uživatel na to klikne, odkaz mu z ničoho nic zmizne.
Můj kousek udělá, že odkaz zmizne po kliknutí.
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Můj kousek udělá, že odkaz zmizne po kliknutí.
- Všímáš si rozdílu v rychlosti?
- Tvůj odkaz mizí i po kliknutí pravým tlačítkem - nejen, že si člověk nemůže ten text zkopírovat nebo otevřít stránku se záložkou v jiném tabu prohlížeče, ale stránka mu reaguje jinak, než by čekal.
- Můj odkaz se dá prokliknout i bez myši - pomocí Tabulátoru a Enteru, což se někdy používá. Tvůj to neumí.
Ale já byl spíš zvědavý na to, co očekáváš od tohoto: OnMouseDown="this.style.TextDecoration = 'inset';" To je totiž opět hodnota, kterou sis vymyslel. CSS vlastnost text-decoration hodnoty „inset“ nenabývá. Zajímalo mě, čeho jsi chtěl změnou této hodnoty dosáhnout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0