Autor Zpráva
trancemaniac
Profil *
Ahoj,

mám problém s IE9, která mi u příkladu níže, vykreslí element o šířce 204.41px, ostatní prohlížeče včetně IE7,8 zobrazí 202px.
Lze nějak docílit toho, abych měl element, kde nemám zadanou napevno šířku, ve všech prohlížečích stejně široký? Díky

#topNavigation ul li a{color:#383733;float:left;font-size:13px;font-weight:300;height:40px;line-height:41px;width:auto;text-decoration:none;text-align:center;padding:0 8px 0 9px;}
margin
Profil *
Předpokládám, že element obsahuje text, v takovém případě to nejde.

Mimo téma, width:auto; je výchozí hodnota, takže to můžeš smazat a text-align:center; můžeš taky smazat, když floatovanému elementu nezadáváš šířku.
trancemaniac
Profil *
Jasný, je tam text. Potřebuju navigaci natáhnout přes celou šířku webu, abych nemusel ke všem LI dávat classu a nastavovat pevně šířku ke každýmu, tak to dělám takto paddingem. Nebo existuje ještě nějaký způsob co mě nenapadl?

Jo díky, hraju si s tím, tak tam mám spousta bordelu :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na trancemaniaca:
Vzhledem k tomu, že si můžeš v prohlížečích měnit velikost písma, je tvá otázka nesmyslná.

font-size:13px
Tím zabráníš zvětšování písma v Explorerech, jinde zvětšit jde. Počítat s jakýmikoliv pevnými rozměry textů je chyba.
habendorf
Profil
Chamurappi:
Tím zabráníš zvětšování písma v Explorerech, jinde zvětšit jde.

Přičemž ani to není jisté.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0