Autor Zpráva
mical
Profil *
Mohli byste mi, prosim, poradit, jak dostanu menu vedle loga, kdyz je natazene na 100% sirky stranky? potrebuji jen aby prvni uroven menu byla vedle loga vpravo, po najeti dalsi urovne jiz budou na 100% sirku stranky... Stranka je www.fitness2you.cz , muze nekdo poradit? Dekuji!
Keeehi
Profil
divu droplinetabs1 nastavit padding-left:300px;
a ve scriptu http://www.fitness2you.cz/wp-content/plugins/jsmenu/droplinemenu.js zaměnit
$targetul.css({left: $mainmenu.position().left, top: $mainmenu.position().top+this._dimensions.h})
za
$targetul.css({left: 0, top: $mainmenu.position().top+this._dimensions.h})
jenikkozak
Profil
mical:
Podmenu máte poněkud nešťastně řešené. Pokud bude mít uživatel okno otevřené na menším prostoru než 1170 px, na některé jeho položky se nedostane. Nenastavujte mu pevnou šířku, dovolte mu, aby se případně zalomilo na další řádek.
Mical
Profil *
Diky moc za rady! Otestuji a ozvu se. Muzete mi, tedy, jeste poradit, jak nastavit to chovani dle sirky okna? Ja nastavoval pouze, ze ma byt na 100% webu, jen sirka webu je 1170... Takze kdo ma mensi okno, tak bude mit listu s posuvnikem stejne, protoze web bude sirsi...
jenikkozak
Profil
Mical:
Takze kdo ma mensi okno, tak bude mit listu s posuvnikem stejne, protoze web bude sirsi...
Jenomže s posuvníkem nebude moci najet na položku menu, takže se mu podmenu nezobrazí. A nebo se mu podmenu zobrazí, ale nebude moci najet na poslední odkazy. (Protože použitím posuvníků by mu to podmenu zmizelo.)
Keeehi
Profil
jenikkozak:
No mě se to sice povedlo (nechám si vyjet lištu, nechám nad ní myš a do strany se pohybuji šipkami), nicméně to nemění nic na tom, že jako uživatel bych rychle odtamtud odešel.
mical
Profil *
Zmenu jsem provedl, super funguje, dekuji mnohokrat! Ale nyni neni menu po celou risku webu, nemohli byste mi, prosim, tedy poradit, jak mam nastavit podmenu, aby bylo na celou sirku webu, ale zaroven pri mensim okne se "osekalo" na velikost (sirku) okna?

A pak mam jeste jeden dotaz, zda se da udelat, aby odkazy, ktere maji podmenu, nebyly klikatelne... Napr Sluzby, najedu a zobrazi se podmenu, ale da se na ten odkaz kliknout... A ja si nejsem jisty, zda to pres css nastavim. Pouzivam wordpress, menu se natahuje automaticky, neni vlozeno natvrdo, tam by to nebyl problem... Diky za rady.


Pak me jeste napada jedna vec, jak nastavit, aby logo bylo v popredi, kdyz je pres nej to menu (pruhledne). z-index jsem zkousel, tim to nefungovalo... Diky za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0