Autor Zpráva
Morthe
Profil *
Vřele zdravím, doufám že se tu podobný dotaz nikde nevyskytuje, alespoň jsem jej nenalezl.

Při předělávání svých stránek jsem narazil na podivný problém. Jelikož když píšu web, tak mam otevřený okno s mozillou a explorerem, abych ihned zjišťoval jestli mi jedno nebo drhý nedělá zvěrstvo... většina webu šlape přesně jak má, nicméně se mi v poslední době nějak rozmáhaj problémy s externim stylovánim. Celej design je poskládanej pomocí tříd a šlape, i velká část obsahu, nicmé ne při stylování menu a některých obsahových částí jsem zjistil, že mi explorer nežere některý třídy z externího stylu (fakt jen některý)... poté co je překopíruju do hlavičky dané stránky (klasicky do <style type="text/css"></style>) už to zase běhá.... tak nevím kde mám hledat psa.
Morthe
Profil *
...omlouvám se, chybu už jsem nalezl a vychytal
Anonymní
Profil *
Morthe
A co to bylo za chybu????
Radek Hrabůvka
Profil
Anonymní Nejhorší jsou trpaslíci. Pak ještě tajnůstkáři. Mohlo to být http://www.jakpsatweb.cz/css/css-omezeni.html#externi , ale jak chybu vychytat, nevím, vymazání chache není zrovna rychlý postup při ladění stylopisu, snad CTRL+F5. Já osobně ladím styly v hlavičce, až nakonec ho "vyhodím ven", je to pro mne rychlejší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0