Autor Zpráva
Majkl
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit s jednou maličkostí.
Dělám si takový rozcestník a když si tam pomoci kodu <span style="position: absolute; top: 100px; left: 870px"> napasuji obrázky tak to funguje skvěle, ale požádal jsem pár známých ať mi udělají screeny a někteří mají ty obrázky moc nahoře nebo moc dole. Je to asi rozlišením monitoru, prosím jak to nastavit na stránku tak, aby to bylo všude stejně. (Pozadí mám nastavené tak, aby se přizpůsobovalo velikosti monitoru)
http://misaw.xf.cz/rozcestnik/index.php
Ugo
Profil
v tomhle případě to podle mě nejde rozumně udělat (musel bys zmenšovat i ten text), takže se klidně zbav pozicování. Jinak nemůžeš míchat jabka a hrušky, pozadí ke kterýmu to chceš sladit se ti počítá v % a pozici máš v pixelech. 100px je jiný kus z 768 a jiný z 1080.
Majkl
Profil *
Mohl bys mi dát příklad prosím?
Ten text - je to ve velikosti 325x150
Ugo
Profil
Jedonduše uváděj všechno v procentech abys to nemíchal, koukni kolik % je u tebe těch 100px a 870px a dej to do těch pozic tak. Předpokládám že by ti to mohlo stačit, záleží na tom jak si velkej puntičkář, jinak i velikost těch obrázků budeš muset dát v procentech.
peta
Profil
google: css vertikalni centrovani
Celou stranku obalis do pevneho bloku a ten vycentrujes vuci pozadi ( ve tvem pripade ty impulzy jsou pozadi a odkazy jsou soucasti te stranky). Ty impulzy neni problem nastavit pozici pozadi na 50% misto na pixely.
Ma rada zas je, procentum se vyhybat co nejvice. Radeji, at stranka v mensim okne preleza a objevi se rolovani nez aby se diky procentum neco prekryvalo pres sebe.
Joker
Profil
Majkl:
Já bych v první řadě nedoporučoval dávat texty jako obrázky (a ještě navíc nemají alt).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0