Autor Zpráva
dzarda94
Mám problém, mám div(bílý pozadí), kterej mi centruje stránku(okolo je modrý pozadí body) a chci, když budu mít víc textu než se vejde na 100% height u toho divu aby se ten div prodloužil. Nechci nastavovat přesnou velikost výšky v těch pixelech. Zkoušel sem to přes opakující se pozadí background-image: white url(../Obrazky/zahlavi.gif) repeat-y;, to mi skončí na těch 100% okna a taky přes overflow: auto;, to udělá přesně to co chci(že se ten div prodlouží), ale posuvník se udělá vedle toho divu, nikoli celý stránky, a když použiju overflow: hidden; tak se skryje posuvník nejenom u toho divu ale i na celý stránce. Nevím jestli sem se vyjádřil konkrétně, ale snad to pochopíte. Díky za rady.
Petr ZZZ
Není-li bloku nastavena výška, je jeho prodlužování v závislosti na obsahu defaultní chování. Takže – nedávej mu height a v případě potřeby se ti prodlouží ouplně sám. :)
Keeehi
Použijte min-height. Straší explorery min-height neznají, ale zase jejich height funguje jako min-height. Takže použít min-height a jen exploreru přidat ještě height, což se dá udělat hackem, podmíněným komentářem nebo jinak. Toto by mělo snad taky fungovat:
min-height: 100%;
height: auto !important;
height: 100%;
dzarda94
Petr ZZZ jo díky, ale ted mam problem s tim pozadim, že se vykreslí jen do části, kde mi začíná levý menu, který má samostatnej div a tudíž by na to nemělo mít vliv, a ne po celym divu :(

EDIT: tak to pozadí dělalo float: left;

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: