Autor Zpráva
gajvr
Profil *
Mám problém... potřebuju asi udělat pro každé rozlišení jiné css, protože když to neudělám, tak se moje stránka vždycky rosype. Nemám moc zkušeností... napsal jsem si napřed css s PX u každé hodnoty ... pak jsem to celý přeházel na procenta a pak na em... stejně to vypadá na každym rozlišení jinak... stejně prostě. Nevim jestli bych ty PX, % a em měl nějak kombinovat nebo co... nevim, ale řekl jsem si že teda si udělám pro každý rozlišení jiný css, když to nejde po "dobrém". Jenže... zase jsem zjistil že u google chrome je prostě zase všechno zobrazeno věčí. Takže už absolutně nevim jak tohle mám řešit.. nebaví mě to css. Je způsob jak to udělat aby to v tom chromu nebylo věčí? Děkuji
margin
Profil *
Pokud je všechno větší jen ve tvém chrome, tak zkus vypnout lupu Ctrl+0.
Pokud se ti stránka vždy rozsype, tak něco děláš špatně. zkus si najít hotový layout, třebas na http://blog.html.it/layoutgala/
gajvr
Profil *
Sem na to přišel... ten chrom si navždy pamatuje svojí lupu u stránek.. nepomůže ani smazání historie... buď reinstal nebo trochu snaží Ctrl+0.. :D ale chtěl bych se zaptat ještě na jednu věc... když už mám teda to celý css nadefinovaný... a teď chci aby celý jak to je to bylo řekněme o 10% věčí?? jak to mám udělat aniž bych tam přepisoval každou hodnotu?
panther
Profil
gajvr:
co má být o 10% větší?

Lze takto zvětšit např. písmo, pokud používáš relativní jednotky a ne pixely nebo něco podobného.
Dále pak lze (podporu si vyzkoušej, kde všude bude fungovat) použít zoom a k tomu pravěpodobně asi transform - scale (s prefixy). Kde všude to fungovat bude/nebude, si zkus (přizoomování stránky, nikoliv pouhé zvětšení písma).
margin
Profil *
gajvr:
jak to mám udělat aniž bych tam přepisoval každou hodnotu?
Zoom

Nevýhod je tolik, že důrazně doporučuji přepsat velikosti v CSS.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0