Autor Zpráva
misaj
Profil *
Zdravím,

pracuji ve WP se šablonou Responsive a potřebovala bych poradit, prosím.

Snažím se ve stylopisu najít, kde se upravují "mezery" mezi objekty. Podařilo se mi zatím jen upravit mezeru mezi menu a tím objektem pod. Nedaří se mi ale přijít na to, kde nastavím margin a padding například mezi Home Widget 1 až 3 a tím největším vprostřed.

Soubor s css je tu.
Web je k vidění tu.
Nelekejte se, prosím, toho zmatku, co jsem tam nadrobila a tím téměř pokazila vlastnost responzivního designu, původní hodnoty mám uložené, toto je prostě hledání stylem "pokus-omyl", takže ty hodnoty margin a padding jsou různorodé.. Dále si, prosím, nevšímejte, že menu má divné položky či text v hlavičce je šíleně modré barvy, toho si prozatím nevšímám, protože mi momentálně jde jen o ty mezery :-) Nechci tam 40px (nebo kolik to je), ale třeba 10px...

Za jakoukoli radu Vám budu zavázána, už jsem fakt v koncích...
Děkuju.
misaj
mimochodec
Profil
Zvykni si používat v opeře DragonFly (Ctrl+Alt+I) nebo nějakou alternativu v jiném prohlížeči. Poměrně snadno pak zjistíš, že třeba to odsazení pod tím divem s obrázkem je margin-bottom: 2.13%.
Jannes
Profil
Ak som to správne pochopil, tak je to:
#featured {
}
misaj
Profil *
Jannes:
v tom je ten háček, myslela jsem si taky, že je to #featured, ale buď jsem slepá nebo to ono fakt neni, ale ač jsem nastavila hodnoty na cokoli, tak se ty tři dolní divy nehly...


mimochodec:
Jste génius! Mám to...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0