Autor Zpráva
confused93
Profil
Ahoj, mám menší problém s designem (php fusion)...
Když stránku prohlížím na měnším rozlišení, na telefonu a nebo jí hodně přibližuji v určitou dobu se přestane zvětšovat pozadí a zvětšuje se jen všechno ostatní.. to zapřičiní rozhození vzhledu...

náhled:
http://imgupload.sk/viewer.php?file=fsiyctm806x9q14k3ovb.jpg




nenechte se zmást.. header je součást pozadí..

předěm děkuju za jakoukoliv pomoc ;)


Moderátor panther: Odmazáno 500 řádků zbytečného CSS
margin
Profil *
Nakopírovat sem tuny kódu je většinou zbytečné a stejně nikdo neví, jak vypadá tvůj HTML kód.
Dej odkaz na živou ukázku.
Naštěstí jsi na obrázku nad ← (rudou šipkou doleva) nerozmazal text, takže najít stránky atletického klubu ve městě nedaleko německých hranic se mi díky Google podražilo velice rychle.
Koukni na řádek 38 souboru styles.css, body má 60px margin na všechny stany, dej tam jednu ze tří možností:
1. margin: 60px 0;
2. margin: 60px 0 10px;
3. margin: 60px 0 0;
confused93
Profil
margin:
margin: 60px 0 10px;
Bohužel, ani jedna z možností nepomohla.. zřejmě bude chyba ještě někde jinde
panther
Profil
confused93:
dodej odkaz na web, já ho jako margin hledat nebudu. Pak se budeme bavit o možném řešení.
jenikkozak
Profil
confused93:
nenechte se zmást.. header je součást pozadí..
Z toho vyplývá tvůj problém. Při zvětšení stránky se objeví spodní posuvník a obrázek na pozadí se zarovná na střed okna prohlížeče. Ovšem ve chvíli, kdy je zobrazený posuvník, není střed tvé stránky uprostřed okna. Řešením je grafiku rozřezat na jednotlivé položky, které se budou moci pohybovat nezávisle na sobě.
margin
Profil *
confused93:
Bohužel, ani jedna z možností nepomohla..
Pomohlo to v okně širokém 1024px, protože jsi získal dalších 2×60px místa. Je pravdou, že při dalším zmenšování okna to nepomůže a budeš budeš použít jenikkozakovu radu.

Pokud chceš dostávat další tady, tak pořádně odůvodníš, proč sem nechceš dát adresu webu, nebo ji sem dám já.
confused93
Profil
Nemám důvod sem nedá adresu webu :)
www.akbilina.net/news.php
jak bych podle vás měl grafiku rozřezat a upravit kod?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0