Autor Zpráva
Garred
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám vložené video na stránky a nastylované přímo v html kódu. Když to chci přepsat do css, jaké atributy by tam měly být aby mi to fungovalo. Jelikož když jsem tam zadal width, height, position tak mi to nefungovalo. Rámeček videa tam byl, ale nešlo ani spustit. Díky.
shaggy
Profil
Aké video? Flash, "html5" video, silverlight?
CSS nemá s prehrávaním videa nič spoločné, dôvod, prečo ti to nešlo, bude asi iný.
Buď polož lepšie otázku, alebo daj odkaz na živú ukážku.
Garred
Profil
<video style="border:2px solid white;" border="2" controls="controls" tabindex="0" height="360" width="640" border="1">
<source type="video/webm" src="video/maintrailer.webm.webm">
</video>

Zdrojový kód v HTML5 mám takto. Když chci to video nastylovat v CSS, čili jsem odebral style z prvního řádku a vložil jej do CSS, něco smazal ( solidwhite, border ), tak už mi to nefungovalo. Když to mám nastylované přímo ve zdrojáku, funguje to, když to dávám do CSS, tak ne.

V CSS teprve začínám, proto nevím, co přesně stylovat u videa formátu webm. Když jsem tam dával jen position, height a width, video tam bylo, ale nešlo spustit.
margin
Profil *
Garred:
<video style="border:2px solid white;" border="2" controls="controls" tabindex="0" height="360" width="640" border="1">
Element video nemá atribut border, takže to smaž, je to zbytečné smetí.

Jiné styly z externího CSS souboru ti fungují?
Můžeš dát odkaz na živou ukázku?
Garred
Profil
Nemůžu, nemám to ještě na webu. A ano, ostatní styly fungují.
jenikkozak
Profil
Garred:
nemám to ještě na webu
Tak hurá do toho. Viz Povídání o živých ukázkách.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0