Autor Zpráva
marvayscz
Profil *
Dobrý den.
Udělal jsem jeden menší web, kde jsem použil metodu face-font. Postupoval jsem jako vždy, ale mám probléms e zobrazením fotnu ve firefoxu. Když se podívám na firebug, tak mi font načte, dokonce mi ho ve firebugu korektně zobrazí, ale z nějakého důvodu dá přednost Arialu, který je psaný hned za hlavním fontem jako rezerva. nikdy sem se stím nesetkal a nepřišel jsem na to, proč mi to dělá :(

odkaz a web je zde: http://mallorca4u.cz

děkuji za váš čas.
Chamurappi
Profil
Reaguji na marvayscza:
děkuji za váš čas.
Problém mě zaujal, ale vyskočilo na mě okno „Nejvyšší čas upgradovat váš prohlížeč!“… takto otravným stránkám z principu nepomáhám. Třeba si najde čas někdo, kdo splňuje tvé vstupní podmínky.
marvayscz
Profil *
Chamurappi:
Třeba si najde čas někdo, kdo splňuje tvé vstupní podmínky.
tak taková reakce mě zrovna u tebe vůbec nepřekvapuje. naštěstí "takových" není moc :) ale to je věc vlastního přesvědčení. jen nepřekrucuj, že je podmínkou aktualizovat prohlížeč. Nic takového tam není . . . .

POKUD BY NĚKDO PŘECI JEN ŘEŠIL PODOBNÝ PROBLÉM:
Jde o problém firefoxu s načítáním fontů z domény třetího řádu. dá se to jednoduše obejít úpravou htaccess souboru . . . . viz zde
Chamurappi
Profil
Reaguji na marvayscza:
Áha, už si vzpomínám, ty jsi ten amatér, co poškozuje firmu Baran. Obtěžovat upgradem i lidi, co mají Firefox 14, je docela unikátní :-) … když uvážím, že víc jak pětina českých uživatelů Firefoxu nemá aktuální verzi.

Pokud by někdo přeci jen řešil podobný problém
No vida, já ho už řešil. Mohls dostat radu o pár hodin dříve.
marvays
Profil
jojo, já sem ten amatér, co se rád nechá poučit od JPW Guru :) Dobrou noc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0