Autor Zpráva
lubomir
Profil *
Zdravím, potřeboval bych poradit jak udělat vyskakovací okno. Na www.artrium.cz mám vytvořené menu a potřeboval bych, aby když kliknu např. na ceník mi vyskočil obrázek s ceníkem (ten mám jako obrázek) a celé pozadí by se např. zašedlo. Poté by stejným stylem měla fungovat fotogalerie jednotlivých sekcí. Moc děkuji za rady.
Rellik
Profil
Co tak první hledat a potom se ptát... http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/ ;)
lubomir
Profil *
Děkuji :-) a nemáš nějaký dobrý typ na českých stránkách? Bohužel nám v práci .com zakázali :-/ Samozřejmě, že taky už hledám.
Rellik
Profil
lubomir:
Tak sem ti to stáhl. Můžeš si to vzít ode mě http://rellik.eu/lightbox2.zip je to v podstatě celý ten web, na který sem odkazoval...
lubomir
Profil *
Super. Moc děkuju. Tak jdu na to hodit oko :-) Snad se mi to povede.
slovakCZ
Profil
OT: ty delas webove stranky a oni ti zakazou domeny .com? proboha, co to je ze firmu, utikej od nich pryc, za chvili ti zakazou si davat k obedu i polivku...
lubomir
Profil *
No právěže to není firma, který se zabívá tvorbou webu. Tak když mám chvili času a nechci sedět a čučet, tak si hledám další práci.
Lubomir
Profil
Rellik:
Ahoj, prosím tě, díval jsem se na tvoje stránky přímo na fotogalerii a chtěl jsem se zeptat zda sis ji psal sám nebo jsi použil nějaký šikovný prográmek. Děkuji za radu.
Rellik
Profil
Lubomir:
Jestli myslíš přímo moje stránky rellik.eu, tak to sem si dělal sám s použitím lightboxu2. Jinak celé ty moje stránky si můžeš klidně stáhnout a upravovat podle libosti (s podmínkou ponechání odkazů na autora - mě) ;) Pak mám ještě jednu rozšířenou verzi systému, ale tu už volně neposkytuju (veřejná část je stejná, administrace je o dost rozšířená).
Lubomir
Profil
Rellik:
Děkuji, případně použiju. Ještě bych měl otázku ohledně pozicování. Podle souřadnic jsem dostal ikony, tam kam potřebuji a už bych je "jen" potřeboval roztáhnout. Zkouším (margin) ale to se zas celé posune a neroztáhne. Jde to nějak udělat?
panther
Profil
Lubomir:
jak roztáhnout? Jaké ikony? Jsou-li obrázkové, jejich rozměry v HTML/CSS neměň, nebudou hezké - nakresli si jiné.

A dodej odkaz na stránku, kde je problém aktuálně k vidění.
Lubomir
Profil
panther:

Omlouvám se, špatně jsem to napsal. Nechci jednotlivé ikony roztahovat. Chci jen mezi jednotlivými ikonami zvětšit mezeru, abych je dostal na určité místo. Pozadí je jako fotka s obrazky. Ja si vytvořil funkční ikony, kterými bych to chtěl překryt. Měl jsem to prvně nařezané a čekal jsem až mi grafik dodá prázdný podklad ale tomu se do toho nechce,tak to zkouším touto cestou. Vidět to je na artrium.cz
panther
Profil
Lubomir:
jaké ikony myslíš? Myslel jsem, že se bavíme o lightboxích ikonkách (předchozí/následující), ale ty tam nemáš, nemáš jednotlivé obrázky pospojované do galerie.

O jakých ikonkách se tedy bavíme?
Lubomir
Profil
panther:
O těch 12 co jsou tak nahusto na sobě. Ty bych potřeboval roztáhnout v řádcích. Ikona "prodejna" aby byla tam kde je a na druhém konci řádku jak je obr. medvíka byla ikona "21". To samé v druhém řádu.
panther
Profil
Lubomir:
takže ne ikony, ale obrázkové odkazy.

Margin je správná úvaha, nelze aplikovat na řádkové elementy, kterými odkazy jsou.

možnosti jsou dvě:
- udělej z odkazů inline-block
- nechej odkazy plavat, budou automaticky blokové
Lubomir
Profil
Mohu poprosit o nějaké odkazy případně o ukázku zápisu?
panther
Profil
Lubomir:
display, float

Nebuď líný a když ti tu někdo napíše něco, co zatím neznáš, zkus nejprve hledat. Nezvykej si, že ti tu každý všechno naservíruje na zlatém podnose až pod nos.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0