Autor Zpráva
KolonicnyR
Profil
Dobry den,

Nikdy jsem nedelal print, ale mel jsem za to, ze kdyz dam do media=print, a u toho dam treba #footer { display: none; } tak se tam ten footer proste nezobrazi cely, takhle jsem to udelal se vsim, krom contentu, ktery jsem tam chtel mit.

Zkusil jsem i opacny postup * { display: none } ( toto fungovalo ), ale jakmile jsem dal podto #content { display: block; } tak se zase nezobrazil a papir byl prazdny.

Nevite jak na to? Popriapde nejake rady? Dekuji


Jedna se o hnojniknet.cz
margin
Profil *
Display
"Zděděné nezobrazení nelze přetlouct." Dáváš none i elementům HTML a BODY.
Mělo by to jít nějak takto:
body * {display: none;}
body #content {display: block;}

Protože záleží na struktuře dokumentu, tak pokud máš nějaký obalový DIV, tak to musíš udělat trochu jinak, záleží na konkrétní stránce, princip je jednoduchý, nějak takto:
body div * {display: none;}
body div #content {display: block;}
Nebo
#obal * {display: none;}
#obal div #content {display: block;}
To jsou základy CSS a platí pro všechny média, měl bys to znát, když máš inzerát Nabízím kódování webových stránek.
KolonicnyR
Profil
dekuji, uz jsem to vyresil jinak, ale na mem FTP to funguje a na koncovem NE, je to mozne?
margin
Profil *
Nejpravděpodobnější příčinou jsou staré styly v keši. Víc nepovím, protože věštit neumím.
Trejpa
Profil
margin, KolonicnyR:
Tak to nemůže fungovat. Hvězdička nechá zmizet všechny vnořené elementy a nejde je jinou vnořenou hvězdičkou správně vrátit, protože každému by se musela vracet jeho výchozí hodnotu display, ne jen block.

Nejspolehlivější je nechat mizet jen konkrétní elementy. U vhodně navržené stránky není problém, nechají se zmizet bloky jako menu a patička, pro konkrétní netisknuté detaily se použije třída. Chápu, že to může být problém u někoho, kdo pozicuje každý malý obrázek zvlášť a nedodržuje logické zanoření.
margin
Profil *
Trejpa:
Tak to nemůže fungovat.
Máš pravdu, fungovalo to jen na mém velmi zjednodušeném pokusu bez hlouběji zanořených elementů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0