Autor Zpráva
Monkeys
Profil *
Zdravim

Snazim sa naformatovat zoznam podla wordu ale neviem si rady ako odsadit ostatny text.
Priklad ako to mam nastylovane teraz:

1. Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu.Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu.

Priklad ako to potrebujem:

1. Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy
tlačiar raladzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu.Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie.
Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú
knihu.

Kod:
#lavaStrana .obchodnePodmienky ul { display:block; float:left; width:627px; margin:0px; padding:0px;}
#lavaStrana .obchodnePodmienky ul li { display:list-item; list-style-type:decimal; text-align:left; list-style-position:inside; color:#2a2a2a; line-height:18px;}

M.


jajaj zle to ukazuje jednoducho pod tym cislom by to malo byt odsadene zarovno zaciatku prvej vety.
panther
Profil
Monkeys:
odrážky musejí být outside
Monkeys
Profil *
panther:

Ked dam outside tak mi cislo uskoci mimo <div class="obchodnePodmienky" ...

Teraz ma napadla este taka vec ze do <li> som vlozil odstavec <p>
naformatuje to spravne ale ked to spustim v prehliadaci odskoci ten odstavec <p> o riadok pod cislo.

#lavaStrana .obchodnePodmienky ul li p { text-align:left;  padding-left:20px; margin:0px; display:block; width:607px; color:#2a2a2a; line-height:18px;}

M.
panther
Profil
Monkeys:
Ked dam outside tak mi cislo uskoci mimo <div class="obchodnePodmienky" ...
ano, tak snad znáš margin a padding, ne?

Řešení s odstavcem bych řešením nenazýval, je tu čuněčina.
Monkeys
Profil *
panther:

Dakujem za rychlu reakciu uz som to upravil ako si pisal a funguje krasne aj bez odstavcov.

Vdaka
M.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0