Autor Zpráva
moravto
Profil
Dobrý den, mohli byste mi prosím někdo jednoduše poradit, jak vycentrovat tenhle web ? nedivte se obsahu :-D je to web k jedné web hře...
Děkuji

http://reeti.wz.cz/index.htm
margin
Profil *
Dát DIVu #all position: relative;
Problémy jsou dva:
- stránka se rozpadne, budeš muset změnit hodnoty u absolutního pozicování
- všechno, co chceš mát centrované, musíš mít ve vycentrovaném DIVu #all, což nyní nemáš

Doporučil bych nepoužívat pozicovaný layout, není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.
Tremono
Profil
moravto:
Vycentrování obsahu stránky
moravto
Profil
margin:
když u mě je problém hlavně to obalení...jsem tak trochu začátečník, a ikdyž to dělám podle tohodle ( Vycentrování obsahu stránky) tak mi to prostě nejde...nevím proč, ale prostě mi to nejde a asi to dělám nějak špatně...

chápu to tak, že obaleno to je takhle:

<body>
<div id="all">

...obsah (nějaký divy v něm)...

</div>
</body>
Tremono
Profil
moravto:
Ano. Jeden div, kterému dáš pevnou šířku - tenhle div se vycentruje... A v něm je vše ostatní (což ty teď nemáš!).

Tvůj hlavní problém je, že všude používáš position:absolute (a top, left,...), čímž nastavuješ vzdálenost od okraje okna bez ohledu na stylování #all, proto to vypadá pořád stejně.

(To co psal margin je, kdybys tam ty vzdálenosti chtěl nechat, ale počítat je od okraje boxu #all a ne od okraje stránky. Ale je to zbytečné, <div>y se o sebe postarají samy, takže je nemusíš posicovat vždycky a všechny.)
Trejpa
Profil
moravto:
A nebo to zkusit bez pozicování… Jednoduché schéma stránky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0