Autor Zpráva
Juricaj
Profil
Dobré (teď už) ráno, potřeboval bych docela rychle poradit s jednou hloupostí. Kóduji jednu šablonu a mám problém s horizontálním menu do kterého uprostřed vstupuje logo. Jelikož šablonu pro programátora je třeba připravit tak, aby jen přidával rubriky a neštval se s nějakým css omezením pro jednu položku, napadlo mě vrazit na místo loga relativně napozicovaný div, že by ho ostatní obcházeli (co se nevleze nalevo, šouplo by se doprava). Bohužel se to ale nechová dle mích představ, prvek (červený) se posune, ale nechá místo za sebou a nepustí tam ostatní divy (odstranění floatu nemá vliv)... (Od menu s UL jsem upustil, nerad se do něj pouštím s tímto prvkem, když má být vodorovné)

Zde je odkaz: http://gangstabeach.xf.cz/sablona/sablona.html

Za každou radu jsem velmi vděčen.
peta
Profil
Ja bych to floatoval zprava a zleva. Nejlepe rozdelit na dva bloky.
Sidit by se to dalo nastavenim marginu pro konkretni polozku menu, ta by odsunula dalsi. Absolutne tam napozicovat to logo.
Nebo by se dalo pomoci :after, :before pridat mezi divy dalsi prvek s logem. Jenze to zalezi na dtd a prohlizeci, zda to zrovna podporuje.
Asi nejspolehlivejsi bych videl javascript. Ten div presunes. A funguje to spolehliveji nez ostatni reseni. (margin:0 auto; text-align:center; celkem spolehlive se da centrovat)
Predpokladam, ze sirku policek predem neznas, ze se bude dat text menit a muzou se natahnou, zalomit jinak a pod.
Juricaj
Profil
Dobře, děkuji. Myslím, že to nechám programátorovi ať si pohraje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0