Autor Zpráva
Ladiczek
Profil
Omlouvám se všem jestli se to tady už řešilo, ale nedokážu přijít na to v čem je chyba. Standardně menu wordpressu pracuje správně, ale asi jsem něco změnil směrem k horšímu a nemůžu přijít na to co.
Jedná se o vysouvací menu, kreré funguje odlišně ve Firefoxu a v IE (mám 8). Jedná se mi o tohle: Pokud je ve stylopisu #branding nastavený z-index: 9999; a #access ul ul nastavený z-index 99999;, tak jak to je ve výchozím stavu šablony, tak se mi v IE nevysouvá druhé podmenu. První se vysune, ale při najetí na odkaz se druhý seznam nezobrazí. Ve Firefoxu funguje vše normálně. Pokud všechny z-indexy odstraním, tak se menu chová správně v obou prohlížečích, jen pokud zmenším okno a menu se "smrskne", tak pak vysouvací položkové menu se zobrazuje pod hlavními položkami menu (tak to je nastaveno teď). Jedná se o stránku http://steamkupony.cz, o položku "Recepty". V případě nutnosti vykopíruji části stylopisu. Nevím, kde dělám chybu a prosím a děkuji o každý nápad či radu.
Ladiczek
Profil
Tak už jsem na to přišel co dělalo problémy. Byl to filtr s barevným přechodem, po jeho odstranění se stránka chová již normálně... Jinak stránka už teď visí na http://mkgril.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0