Autor Zpráva
bsno
Profil
Ahoj,

mám kód, ve kterém jsem si vytvořil menu. A tomu menu jsem zadal atribut position: fixed, aby bylo pořád vidět a jezdilo na stránce s uživatelem. Jenže ... kód tohoto menu <div class="menu"> ... </div> mám na začátku stránky. No, a když uživatel roluje, tak mu menu zajíždí pod různé příspěvky a články, které tam mám. Přemýšlel jsem, že to vyřeším pomocí framů, ale prvně jsem chtěl pohledat něco o CSS prioritě ... nebo jak bych to nazval. Nic jsem nenašel, proto už mi nezbývá než zeptat se Vás - mudrců - jak bych to mohl udělat. Než dávat kód toho menu na konec stránky, aby byl zapsán jako poslední, to už raději framy ... :/ Doufám že chápete můj problém.
Miloš
Profil
Byl by o odkaz na živou ukázku?
margin
Profil *
Jde o z-index. Prvky stránky, které jsou v kódu uvedené později, jsou výše, jde o přirozený z-index.
Pokud nechceš dát menu na konec, tak stačí deklarovat dostatečně vysokou hodnotu z-indexu.
Raději bych dal menu na konec, než použít rámy.
bsno
Profil
Děkuji moc za pomoc :-) Z-index funguje. Když jsem to včera hledal, taky mi to párkrát vyskočilo, ale nevěnoval jsem tomu pozornost ... :/ Každopádně, díky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0