Autor Zpráva
dave123
Profil *
Zdravím,
našel by se tady někdo, kdo by se mi podíval na stránku a řekl mi, jestli je napsaná z hlediska html a css dobře? Je to můj první responsive layout, takže chyb tam bude asi víc...
Zobrazuje se to všude dobře, i na mobilech, jedná se mi spíš o správnost kódu.
Kontaktní formulář dole ještě nefunguje.
Ukázka: http://test-page2.tode.cz/

Pak mám ještě k responsive designu dotaz:
Všechny šířky mám v procentech, výšky auto. Jak je to ale s vertikálními mezerami mezi dvěma divy? Mohu je nechat v px, nebo je taky přepsat do %? (momentálně to mám namíchané)

Díky za odpovědi
Chamurappi
Profil
Reaguji na dave123:
Skript v té stránce mi připadá zvláštní. Čtyřikrát po sobě testuješ, jestli je prohlížeč Explorer…
Jinak je kód docela normální. Kdybych to psal já, napsal bych ho asi dost podobně (až na přítomnost jQuery).

Je to můj první responsive layout, takže chyb tam bude asi víc...
Ono na tom nejde moc zkazit. Myslím, že v oblasti responsive layoutů žádné jiné cíle, než správné zobrazení v co nejširší škále prohlížečů, nemá cenu hledat.

Mohu je nechat v px, nebo je taky přepsat do %?
To záleží, jestli mají být závislé na šířce, nebo ne. Nemyslím si, že by mělo na tohle existovat nějaké universální pravidlo.
Juandev
Profil
BTW co to je responsive layout?
dave123
Profil *
[#2] Chamurappi Díky za radu, to testování jsem opravil, na ty % se ještě podívám...

[#3] Juandev Vzhled, který se mění podle velikosti okna prohlížeče, př. aby se na mobilech nemuselo "zoomovat"

Je konkrétně u této stránky lepší, aby se stránka upravovala jak na pc tak na mobilech, nebo jen na mobilech?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0