Autor Zpráva
Plwp
Profil *
Zdravím, zjistil jsem, že se mi zobrazují tagy ve <form> (input, select, ..) bez grafiky, hledal jsem a našel jsem toto téma, poslední řešení mi pomohlo, na začátku souboru opravdu mám
* {
margin: 0;
padding: 0;
border: 0; /*hlavne toto */
}

Zjistil jsem, že to děla border, problém je, že pro některé prvky stránky je to důležité, tak to tam musím nechat, jak toto nastavení zrušit pro ten <form>? Zkusil jsem přes class dát border: 1px, ale nepomáhá to .. Lze nějak zrušit pro tento úsek tato volba?
joe
Profil
Můžeš vynechat inputy:

*:not(input) { ... }

ale nebude to fungovat všude, hlavně tedy v IE, tuším, že až od verze 9.

Lepší je prostě hvězdičkový selektor vůbec nepoužívat.
Plwp
Profil *
To se mi moc nelíbí, bohužel je IE stále dost používaný a i jeho starší verze .. Tudíž pokud nechci "vynechat inputy", tak jediné možné řešení je všude to vepsat ručně?
joe
Profil
Pokud takto vyresetuješ formulářové prvky, není cesta zpátky, k čemu potřebuješ resetovat border všem elementům? Praktické využití to má snad akorát tak u obrázků, jinak k tomu nevidím žádný důvod.
Plwp
Profil *
Děkuji, nakonec jsem si zjistil u kterých tagů je to potřeba a k těm jsem doplnil border 0 (šlo o tagy s přihlašováním v hlavičce každé stránky, je to tam graficky udělané takovým stylem, že border to vizuálně hodně kazil).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Plwpa:
Viz starší debatu o resetech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0